SKEČU ŠOVS / ATĻAUSIET JŪS PAKUTINĀT?

PASĀKUMS PĀRCELTS UZ 2022. GADU!

ANEKDOŠU ŠOVS piedāvā SKEČU šovu

ATĻAUSIET JŪS PAKUTINĀT?

ANEKDOŠU ŠOVS sagatavojis visiem humora mīļiem atpūtas vakaru pieaugušajiem, kurā priecēsim skatītājus ar SEPTIŅIEM jautriem stāstiem par dzīvi! Jā, tieši dzīve mums ļoti bieži piedāvā daudz pārsteigumu! Arī šo jautro stāstiņu varoņi iekļūs amizantās un smieklīgās dzīves situācijās, kuru risināšanā bez kārtīgas humora devas neiztikt.

Par ko tad būs stāsts?

Tā kā uz planētas ZEME dzīvot kļūst ar katru dienu arvien interesantāk, mēs šajā humora vakarā apskatīsim vairākas mums aktuālas tēmas, kā piemēram:

Kā šodienas apstākļos atrast sev otru pusīti?

Kopš bērnu dienām mums tiek stāstīts, ka īsts vīrietis līdzinās princim - viņam pieder karaļvalsts, viņš nāk mūs izglābt, viņš ir garš, stalts un muskuļains, kuram itin viss ir pa spēkam. Savukārt sieviete līdzinās princesei. Viņa ir skaista, laba, mīļa, iejūtīga pelnrušķīte. Daudzi uzskata, ka šādi vīrieši un sievietes dzīvo tikai pasakās. Ko darīt? Tikai neuztraucieties! Anekdošu šovam ir padomā daži radoši risinājumi kā atrisināt šo problēmu!

Kā izmantot savu veco garderobi lai joprojām izskatītos neatvairāmi?

Tā kā viss ar katru dienu kļūst dārgāks, mums arvien mazāka ir iespēja nopirkt sev stilīgas, izsmalcinātas drēbes. Pirmkārt, ir jātērē mūsu sūri nopelnītā nauda, otrkārt - nav jau kur iet! Ko darīt? Dodot vaļu savai fantāzijai un radošumam Anekdošu šovs jums sarīkos nebijušu modes skati ar stilista komentāriem un siltiem ieteikumiem.

Kas vēl?

Protams, vakarā gaitā mēs apskatīsim vēl daudzas tēmas, kuras mums šodien šķiet tik aktuālas, bet par tām jūs uzzināsiet, ja atnāksiet uz mūsu skeču šovu ATĻAUSIET JŪS PAKUTINĀT?

Režisors: Armands Ekštets

 Izrādes ilgums: 1 h 30 min.

Lomās: TV raidījuma ANEKDOŠU ŠOVS aktieri - Inta Bankoviča, Gerda Dinsberga un Armands Ekštets.

Šovs notiek ZAĻAJĀ režīmā - tikai pieaugušo auditorijai. Ierodoties uz pasākumu, lūdzam uzrādīt sadarbspējīgu COVID 19 sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu.

Visiem apmeklētājiem  jālieto sejas maskas. Koplietošanas telpās jāievēro 2 m distance

 
Nav gaidāmo pasākumu