BIOGRĀFIJA. SPĒLE

Makss Frišs
TRAĢIKOMĒDIJA
Režisors – Valters Sīlis

Hannesam Kīrmanam tiek dota unikāla iespēja – atgriezties jebkurā savas dzīves punktā, lai izmainītu savu biogrāfiju un izdzīvotu pilnīgi citu dzīvi. Un viņš ir pilnīgi pārliecināts, ka vēlas savu dzīvi bez sievas Antuanetes, ar kuru kopā pavadījis 7 gadus. Kā šis lēmums ietekmēs Kīrmanu? No kā vēl viņam nāksies atteikties? Un galu galā – vai cita dzīve vienmēr nozīmē arī labāku dzīvi, un vai kādas, kā mums liekas, kļūdas dēļ, esam gatavi atteikies no visa tā, ko esam piedzīvojuši?

Lomās:
Rolands Beķeris
Anete Berķe
Gatis Maliks
Edgars Ozoliņš
Madara Kalna

Pirmizrāde – 2021. gada 6. novembrī

 

*****

Šo pasākumu apmeklēt klātienē var personas, kurām ir digitālais Covid-19 sertifikāts, kas ir apliecinājums tam, ka persona ir vakcinējusies pret Covid-19 vai arī vīrusu pārslimojusi. Ierodoties uz pasākumu, personai (attiecas arī uz bērniem un jauniešiem) būs jāuzrāda:
*ieejas biļete;
*personu apliecinošs dokuments (TIKAI pase vai elektroniskā identifikācijas karte (eID). Vēršam uzmanību, ka transportlīdzekļa vadītāja apliecību NAV personu apliecinošs dokuments);
*digitālais Covid-19 sertifikāts (ikvienam ir iespēja elektroniski www.Covid19sertifikats.lv iegūt digitālu sertifikātu, kas apliecina vakcinācijas pret Covid-19 vai vīrusa pārslimošanas faktu).

 
Nav gaidāmo pasākumu