TEĀTRIS IR VISUR KULDĪGĀ 2021 / Aleksandra Samoilova volejbolspēles meistarklase PARTNERĪBA LAUKUMĀ (vakcinētiem, pārslimojušiem, testētiem)

Meistarklases ilgums: 1 h 30 min 
Vecums: 12+

Šogad, Olimpisko spēļu gadā, skatuves mākslas festivāls "Teātris ir visur Kuldīgā" atgādina, ka teātris ir patiesi ikvienā dzīves situācijā un notikumā, tostarp sportā. Tāpat kā teātrī, arī sportā svarīgs ir komandas spēks, tāpēc partnerības iemaņu attīstīšana ir būtisks priekšnoteikums veiksmīgu rezultātu sasniegšanā. Kā tas notiek sportā? To parādīs un centīsies iemācīt Latvijas pludmales volejbolists, trīskārtējs Pasaules kausa kopvērtējuma uzvarētājs, Eiropas čempions un trīs Olimpisko spēļu dalībnieks Aleksandrs Samoilovs.  

NB! Šis biļešu tirdzniecības notikums paredzēts meistarklases skatītājiem!

Apmeklētājiem no 12 gadu vecuma jāuzrāda Covid-19 sertifikāts, kurš apliecina, ka apmeklētājs ir pabeidzis pilnu vakcinācijas kursu pret Covid-19, pārslimojis Covid-19 pēdējo 6 mēnešu laikā, vai tam ir derīgs Covid-19 negatīvs analīžu rezultāts. Bērniem, kas jaunāki par 12 gadiem, sertifikāts vai tests nav nepieciešams. Bērniem līdz 7 gadu vecumam ieeja pasākumā vecāku pavadībā. Apmeklējot pasākumu, obligāti jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, personalizēta biļete un derīgs sertifikāts. Pasākuma laikā jālieto mutes un deguna aizsargmaska (izņemot bērnus, kuri nav sasnieguši 7 gadu vecumu) un jāievēro savstarpējā distancēšanās. 
Vairāk informācijas par drošības nosacījumiem, apmeklējot festivāla mājaslapu www.tivk.lv, vai zvanot uz 26278483.

 
Nav gaidāmo pasākumu