Mārtiņš Brauns koncertprogrammā / Mazie DARBI un nedarbi…

Mārtiņš Brauns koncertprogrammā “Mazie DARBI un nedarbi…”

19. augustā plkst. 19.00 kultūras centrā "Ulbrokas Pērle" Mārtiņa Brauna populārāko melodiju koncerts “Mazie DARBI un nedarbi…”.
Vienmēr mainīgais un dažādais - komponists, taustiņinstrumentālists, dziedātājs un piedziedātājs, mazliet arī dzejnieks un rīmju meistars Mārtiņš Brauns. Romantisks un dramatisks, ironisks un pat huligānisks. Viss vienā. Laiks ir attīstība, arī mūzikā, kā saka pats komponists. Ja pirms vairākiem gadu desmitiem radītu Brauna skaņdarbu atceramies no kāda neaizmirstama notikuma - Mikrofona aptaujas noslēguma koncerta, TV Varavīksnes raidījuma, aktiera  Edgara Liepiņa koncertprogrammas „Tas, ko Zenta neatļāva”, vai  graujoša grupas „Sīpoli” koncerta Mākslas darbinieku namā. Jaunatnes teātra izrādes ”Mauglis”, lugas „Alberts” uz Drāmas teātra skatuves, jeb leģendārās dziesmas „Pērkons, Saule, Daugava” izpildījuma  emocionālā  dziesmu svētku noslēgumā, tad šīs dienas klausītājam un skatītājam, kuram nav šādu emocionālu atmiņu, ir jāpiedāvā no jauna izdzirdēt šo mūziku mūsdienīgā un vēl neizjustā emocionālā interpretācijā. 
Pa skaņdarbam  no Mārtiņa Brauna daiļrades visām desmitgadēm, vienotā, mūsdienīgā  stilistikā, kas atgādinās par komponista daudzveidīgo mūziku. Huligāniski, bet ar eleganci! 
Koncertā piedalīsies Mārtiņš Brauns, Atis Ieviņš, Ieva Sutugova, Mārcis Auziņš, Toms Poišs un Andris Buiķis.
Biļetes: “Biļešu Paradīze” kasē vai bilesuparadize.lv
Pasākuma veids: pārslimojušajiem, vakcinētajiem un testētajiem.

Apmeklējot pasākumu, obligāti jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, personalizēta biļete un derīgs sertifikāts. kas parāda, ka persona ir:
• vakcinējusies pret Covid-19 (apliecina, ka ir pagājušas četrpadsmit dienas pēc pilna vakcinācijas kursa (“Pfizer- BioNTech”, “Moderna” un “Janssen” vakcīna) vai ir pagājušas no divdesmit divām līdz deviņdesmit dienām pēc vakcīnas "Vaxzevria" (AstraZeneca) pirmās devas saņemšanas un uzreiz pēc "Vaxzevria" otrās devas saņemšanas);
• pēdējā pusgada laikā ir pārslimojusi Covid-19;
• pēdējo 48 stundu laikā ir veikusi Covid-19 testu un tā rezultāts ir negatīvs;
• pēdējo 6 stundu laikā ir veikusi Covid-19 ātro antigēna testu un tā rezultāts ir negatīvs;
• pasākumu kopā ar vecākiem varēs apmeklēt arī bērni līdz 12 gadu vecumam, kas nav vakcinēti, pārslimojuši, un kuriem nebūs jāveic Covid-19 tests.
Lūgums pirms pasākuma apmeklējuma pārliecināties, ka Jūsu Covid-19 sertifikāts ir derīgs, jo pretējā gadījumā pasākuma apmeklēšana būs liegta. Digitālo Covid-19 sertifikātu var iegūt https://covid19sertifikats.lv/. QR kodam ir jābūt digitālam vai papīra formātā.

 

 
Nav gaidāmo pasākumu