Alūksnes Pilsētas svētki / INTARS BUSULIS & ABONEMENTA ORĶESTRIS, MUSIQQ, īpašie viesi Dināra RUDĀNE, Reinis SĒJĀNS/ (vakcinētas, Covid-19 pārslimojušas vai testētas personas, bērni līdz 12 gadu vecumam)

ŠOBRĪD JŪS IEGĀDĀJATIES BIĻETES C SEKTORĀ, kas nozīmē: 

C SEKTORĀ koncertu varēs vērot apmeklētāji ar derīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu, vai ar negatīvu Covid-19 laboratorisko analīžu rezultātu(nazofaringālais Covid-19 tests ir derīgs 48 h), kā arī personu apliecinošu dokumentu un personalizētu biļeti. Izņēmums ir bērni līdz vakcinācijas - 12 gadu vecumam, kuri nav vakcinēti vai pārslimojuši - viņiem nav jāveic Covid-19 tests.

C sektorā katram apmeklētājam, tai skaitā jebkura vecuma bērniem, ir nepieciešama personalizēta ieejas biļete. Pirmsskolas vecuma bērniem (līdz 7 gadu vecumam) biļetes cena 0 EUR.

C sektorā apmeklētājiem koncerta laikā maksimāli jāatrodas savās personalizētajās sēdvietās mājsaimniecības ietvaros, ievērojot 2 metru distanci no citiem koncerta apmeklētājiem.

Ieeja uz pasākumu C sektorā no Pilssalas stadiona puses. Ieejot teritorijā un pārvietojoties pa sektoru, ir nepieciešams mutes un deguna aizsegs.

Pilssalas estrādē būs 3 sektori:

A un B SEKTOROS koncertu varēs skatīties tikai apmeklētāji ar derīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu, personu apliecinošu dokumentu (pasi vai ID karti) un personalizētu biļeti.

 

VISIEM APMEKLĒTĀJIEM!

Pasākuma organizatori lūdz koncerta apmeklētājus uz pasākumu ierasties savlaicīgi un jau laikus pirms ieejas estrādes teritorijā sagatavot uzrādīšanai visus nepieciešamos dokumentus – Covid-19 sertifikātu, personu apliecinošu dokumentu un personalizētu biļeti.

 

Pasākuma laikā visos sektoros būs vienvirziena kustība – atstājot pasākuma teritoriju, atpakaļ ienākt nebūs iespējams, tādā gadījumā biļeti nāksies pirkt no jauna.

 

Pasākuma teritorijā nedrīkst ienest ēdienus un dzērienus, izņemot 0,5 l plastmasas ūdens pudeli ar atvērtu korķi. Katra sektora apmeklētājiem būs atsevišķi WC un vieta dzērienu un uzkodu iegādei.

 

Koncerta rīkotāji aicina vēlreiz pārliecināties, vai ir iegādāta biļete pareizajā sektorā. Ja ir iegādāta ieejas biļete neatbilstošā sektorā, koncerta rīkotāji lūdz to savlaicīgi samainīt Alūksnes Kultūras centra kasē. Kases darba laiks: pirmdiena-piektdiena 8.00-13.00 un 14.00-17.00. Iegādātās biļetes ir iespējams samainīt, taču ne atgriezt.

 

Lai izvairītos no garām rindām pie ieejas pirms koncerta, koncerta rīkotāji aicina biļetes iegādāties iepriekšpārdošanā Alūksnes Kultūras centra kasē vai visās “Biļešu paradīzes” kasēs un www.bilesuparadize.lv. Alūksnes Kultūras centra kase būs atvērta arī sestdien, 31. jūlijā, no 9.00 līdz 15.00. Kase būs izvietota arī pie katras no ieejām koncertā.

 

Covid-19 sertifikāta derīguma termiņš:

Vakcinācijas sertifikāts tiek atzīts par derīgu izmantošanai Latvijas Republikas teritorijā tikai tādā gadījumā, ja pēc Janssen 1. potes vai Comirnaty (Pfizer), Spikevax (Moderna) 2. potes saņemšanas ir pagājušas vismaz 15 dienas, savukārt Vaxzevria (AstraZeneca) gadījumā no 22. līdz 90. dienai pēc 1. potes saņemšanas vai uzreiz pēc 2. potes saņemšanas.  

 

Pārslimošanas sertifikāts ir izveidojams un tiks atzīts par derīgu tikai gadījumā, ja pēc pozitīva Covid-19 testa rezultāta ir pagājušas vismaz 11 dienas (sertifikāta derīguma termiņš - 180 dienas).

 

Vēršam uzmanību, ka Covid-19 sertifikāta QR kods ir derīgs tad, ja vakcinācija veikta Eiropas Savienībā, piemēram, Lielbritānijas vai ASV kods neuzrādīsies kā derīgs.

 
Nav gaidāmo pasākumu