Tiešsaistes konference JAUNO NEKUSTAMO ĪPAŠUMU TIRGUS UN ATTĪSTĪBA

Izdevniecība “Dienas Bizness” sadarbībā ar CBRE Baltics un nekustamo īpašumu tirgus ekspertiem rīko konferenci “Jauno nekustamo īpašumu tirgus un attīstība”.

Nekustamā īpašuma tirgus ir lielu pārmaiņu priekšā, tāpēc šobrīd notiekošās aktivitātes ir dinamiskas, un to ietekmē dažādi faktori – gan pandēmijas radītie ierobežojumi un sekas, gan tehnoloģiju attīstība, finansējuma pieejamība, tāpat arī demogrāfiskais aspekts un ekonomiskā situācija valstī, kā arī politiskie lēmumi.

Covid-19 krīze ir būtiski paātrinājusi izmaiņas, kas jau bija iesākušās noteiktos nekustamo īpašumu tirgus segmentos.   Fiziskie ierobežojumi arī negatīvi ietekmējuši tirdzniecības centrus un viesnīcas, saasinot diskusijas publiskajā telpā par ierobežojumu samērīgumu, valsts atbalstu un līdzšinējā biznesa modeļa maiņu industrijā.  Tajā pat laikā ir pieaudzis pieprasījums pēc privātmāju un nelielu dzīvokļu īres. Zemesgrāmatu dzīvokļu pārdošanas dati gan šobrīd rāda, ka Covid krīze līdz šim nekustamo tirgu ir ietekmējusi 2020. gada 2. ceturksnī, kadr iegādes darījumu skaits ir samazinājies uz pusi. Tomēr, jau trešajā ceturksnī un gada nogalē, tas ir bijis gada sākuma līmenī. Patlaban tirgū ir augsts pieprasījums pēc dzīvokļiem ekonomiskās klases segmentā. Arvien vairāk iedzīvotāju dod priekšroku jaunajiem projektiem pirmreizējā tirgū, kas ekspluatācijā nodoti 2017.–2020. gadā. Tāpat arī vērojama liela aktivitāte no institucionālo investoru puses, kuri labprāt investētu stabilu naudas plūsmu nesošos īres namos.

Paredzēt, kā notikumi attīstīsies nākotnē ir ļoti grūti, bet krīze un pārmaiņas rada jaunas iespējas palielināt konkurētspēju plašākā mērogā. Ko mums nesīs 2021. gads un jaunā desmitgade jauno nekustamo īpašumu projektu tirgū? Kā tas ietekmēs nekustamā īpašuma pieprasījumu un piedāvājumu un kāda ir tirgus situācija, par to diskutēsim konferences laikā.

Dienas Bizness konferences pasākumā pulcēs nozares līderus runāt par šā brīža situāciju nozarē, 2021. gada perspektīvām un jaunās desmitgades izaicinājumiem jauno nekustamo īpašumu projektu tirgū.

MĒRĶAUDITORIJA: Nekustamo īpašumu attīstītāji un nozares pārstāvji, uzņēmumu vadītāji, būvniecības, pašvaldību un valsts atbildīgo institūciju pārstāvji un lēmumu pieņēmēji
PROGRAMMA: http://konferences.db.lv/conferences/nekustamais-ipasums/
DARBA VALODA: Latviešu un angļu (tiek nodrošināts tulkojums angļu valodā)


DALĪBAS MAKSA:
AGRĀ PIETEIKŠANĀS LĪDZ 12. APRĪLIM (ieskaitot):
Vienam pieslēgumam: EUR 100 + PVN
NO 13. APRĪĻA:
Viens pieslēgums: 140 EUR + PVN

 
Nav gaidāmo pasākumu