Profesionāļu meistarklases izaugsmei. 2. cikls. RĒZIJA KALNIŅA, BAIBA SIPENIECE-GAVARE, DITA TORSTERE-STEPĪTE

AKTIERMEISTARĪBA, REŽIJA, SKATUVES RUNA, PERSONĪBA

MEISTARKLAŠU 2. CIKLA PROGRAMMA. Pieejams 20.03.-31.03.2021.
 
RĒZIJA KALNIŅA – aktrise un režisore
- Kas ir Teātris. Kā radies Teātris. Kāda ir atšķirība teātra rašanās vēsturē ar mūsdienu teātra uzdevumiem.
- Kas ir Aktieris. Cilvēka loma Tēla dzīvē. Instrumenti.
- Vai aktieris ir profesija vai dzīvesveids. Ar ko sākas tēla uzbūve. Vai to var salīdzināt ar mājas celtniecību.
- Ieguvumi un zaudējumi ,izvēloties aktiera profesiju.
- Dzīves novērojumi-aktiera instrumentu lādes sastāvdaļa.
- Elpas un elpošanas nozīme aktiera profesijā.
- Savstarpējā integrācija. Tēls – Es. Es – tēlā .
 
BAIBA SIPENIECE-GAVARE – radio un televīzijas raidījumu vadītāja
- Kā kļūt par TV, radio un pasākumu vadītāju?
- Kā sevi sagatavot publiskam darbam?
- Kas nepieciešams, lai darbs atrod Tevi?
- Kā sevī izkopt pozitīvo domāšanu?
 
DITA TORSTERE-STEPĪTE – pasākumu un televīzijas šovu režisore (Dziedi ar Zvaigzni, Dejo ar Zvaigzni, Koru Kari, Zelta Mikrofons, Laima Randevu, Latvijas zelta talanti, Mūsu zelta dziesma u.c.)
- Darbs ar dziesmas saturu / aranžējumu;
- Piemērota vizuālā tēla izvēle;
- Skatuves loģistika;
- Darbs ar skaņu un gaismu;
- Priekšnesuma mākslinieciskā izstrāde / dziesmas režija;
- Darbs ar radošo komandu;
- Iekļaušanās projekta kopējā koncepcijā.

 

Viss, kas tev jāzina, lai gūtu panākumus sev izvēlētajā profesijā! Izglītojošs video materiāls pašizaugsmei.

Kam ir jāpiemīt, kas ir jāzina, lai spētu sevi pierādīt un konkurēt izvēlētajā profesijā? Atbildes uz šiem jautājumiem sniegs radošās industrijas profesionāļi, kuri dalīsies savās zināšanās un praktiskos piemēros, kas balstīti uz katra paša pieredzi. Fundamentāla «esence» par tev svarīgāko.

Meistarklases vadīs: dziedātāja Ieva Kerēvica, aktrise Rēzija Kalniņa, televīzijas un radio raidījumu vadītāja Baiba Sipeniece-Gavare, “Prāta vētras” menedžmenta vadītāja Aija Auškāpa, festivāla «Positivus» organizators Ģirts Majors, tērpu mākslinieks Kaspars Blūms-Blūmanis, mūziķis Aivars Hermanis, režisore Dita Torstere-Stepīte un mūzikas producents Kaspars Ansons.

Projekta mērķis ir veicināt māksliniecisko spēju attīstību, dodot iespēju jaunajiem talantiem gūt zināšanas, kā arī praktiskus padomus no profesionāliem un atzītiem vokālajiem pedagogiem, režisoriem, producentiem, mūziķiem, aktieriem, komponistiem un citiem radošās izklaides industrijas profesionāļiem.

IEDVESMOT, AIZRAUT UN IEDROŠINĀT!

Projekta virsuzdevums ir aicināt paplašināt apvāršņus un likt domāt plašāk un redzēt tālāk. Piedalīšanās projektā ikvienam dalībniekam ir solis ceļā uz tālākiem sasniegumiem; tā ir iespēja gūt jaunas zināšanas un pieredzi no radošās industrijas profesionāļiem. 

Praktiski padomi, vērtīgas zināšanas, ieteikumi, pieredze, iedvesmojoši stāsti un iedrošinājums jauniem sasniegumiem un izaicinājumiem – bez vecuma ierobežojuma!

«Meistarklase izaugsmei – ne vien profesionāli, bet arī emocionāli sevi bagātinot ar jaunām zināšanām, pieredzi, izraujoties no ikdienas, esot pavisam citā pasaulē. Ikvienam būs iespēja saprast, kas ir tas, kas patiesi aizrauj un uzrunā, kur un kā katrs var realizēt savu radošo potenciālu,» aicina projekta idejas autori.

Biļetes varēs iegādāties «Biļešu Paradīzes» tīklā. Biļetes cena – 55 EUR par cikla trīs lekcijām kopā; par visiem trīs cikliem (9 lekcijas) – 120 EUR. Vienas lekcijas ilgums 1 h-1,5 h, viena cikla garums – 3-4 stundas.

Iegādājoties biļeti, saņemsiet pieejas saiti un kodu, ar kuru varēsiet noskatīties meistarklašu lekciju ciklu no jebkuras vietas pasaulē, jebkurā ērtā brīdī no 20.03. līdz 31.03.2021.. Video būs pieejams «Biļešu Paradīzes» mājaslapā. Kodu vienlaicīgi iespējams izmantot tikai vienā viedierīcē.

*Lekcija – meistarklase iepriekš sagatavotā video formātā.

Vairāk informācijas: 29131458

 
Nav gaidāmo pasākumu