Liepājas vasara Rundāles pilī. Nakts koncerts pils dārzā

Viesošanās Rundāles pilī un dārzā Liepājas Simfoniskajam orķestrim ir ikvasaras tradīcija, un ikreiz jaunas skaņukrāsas ir orķestra programmās, kas gatavotas speciāli Rundālei.

Šovasar jūsu rīcībā koka pūšaminstrumentu pieclapis, saruna par mūzas un varas attiecībām, bet vainagojumā — metālpūšaminstrumentu majestātiskais koris. Būs renesanses laika atbalsis, senas ungāru dejas, spirgts dāņu vējš, smalkas franču dzirksteles un rokoko vinjetes.

Koncerti notiks elegantajā Baltajā zālē un nakts samta apņemtajā pils dārzā, savukārt uz sarunu aicinām Zaļā teātra dzīvīgajā gaisotnē.

Angļu renesanses meistara Bērda maršs, pilns pašcieņas un atturīga smalkuma, rakstīts par godu Anglijas karaspēka uzvarām, bet nez kādēļ nosaukts Oksfordas grāfa vārdā. Žervēzs ir Bērda laikabiedrs Francijā, un no viņa devuma skanēs dažas dzīvi apliecinošas dejas.

Pieskāriens baroka laika monumentālām idejām par pasaules kārtību notiks ar Hendeļa populārās oratorijas “Mesija” kori par Vienpiedzimušā Dēla nākšanu pasaulē un Baha slaveno korāli, kas liek klausīties modinošā saucējbalsī.

Finālā — 20. gadsimta holandieša Jana Kučīra mundrā parafrāze par baroka laika mūziku, viena no slavenākajām īru melodijām un angļu komponista Džima Pārkera dzīvespriecīgs ceļojums uz Ņujorku.

 

 Biļete ietver koncerta un Franču dārza apmeklējumu.

 Piedalās:

Jānis RETENAIS / diriģents

Liepājas Simfoniskā orķestra metālpūšaminstrumentu ansamblis

Programmā:

Viljams BĒRDS - “Maršs Oksfordas grāfam"

Klods ŽERVĒZS - “Franču renesanses dejas"

Georgs Frīdrihs HENDELIS - Koris For unto us a Child is born no oratorijas “Mesija”

Johans Sebastiāns BAHS - Korālis Wachet auf, ruft uns die Stimme

Jans KUČĪRS - Sonata praeclassica

Īru tautas melodija Londonderry Air, aranžējis Džons Aivesons (Iveson) - trombona solo – Artūrs Hrustaļovs

 Džims PĀRKERS - “Londonietis Ņujorkā”

 

 

 

--
Cita informācija:

Atlaides:

  • Skolēniem, studentiem, invalīdiem, pensionāriem – 2,-EUR
  • Goda Ģimenes kartes īpašniekiem - 50%
  • Bērniem līdz 7 gadu vecumam koncerta apmeklējums BEZMAKSAS

     NB.  Iegādājoties biļetes UZ VIETAS koncerta dienā, atlaides netiks piemērotas!

 NB.  Apmeklējot koncertu, jāuzrāda atlaidi apliecinošs dokuments.

Cienījamie Liepājas Simfoniskā orķestra koncerta apmeklētāji!Uz koncertu varat ierasties jau stundu pirms pasākuma sākuma. 

Biļetes uz mūsu rīkotajiem koncertiem jāiegādājas katram pasākuma apmeklētājam.

Lūdzam koncertzālē ierasties savlaicīgi - pēc 3. zvana ieeja zālē tiek pārtraukta. 
Koncertzāles apmeklētājiem ir pienākums pirms ieiešanas zālē izslēgt mobilos telefonus, atskaņotājus, pulksteņu vai citu elektronisko ierīču skaņas signālus. 

Apmeklētajiem ir aizliegts lietot un izmantot fotoaparātus, kino un video kameras, kā arī skaņu ieraksta aparatūru  pasākuma laikā. Fotografēšana, filmēšana un audio ieraksta veikšana ir pieļaujama tikai profesionāliem mērķiem, iepriekš to saskaņojot ar Liepājas Simfonisko orķestri.

Pasākuma laikā var tikt veikta Liepājas Simfoniskā orķestra rīkota filmēšana un/vai fotografēšana. Iegādājoties biļeti uz pasākumu, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt fotografēts un/vai filmēts, ka viņa attēls var tikt izmantots filmās, fotogrāfijās, audiovizuālajos ierakstos un reklāmas materiālos. Visas tiesības uz šādiem materiāliem un to izmantošanu pieder Liepājas Simfoniskajam orķestrim, kurš var tos izmantot pēc saviem ieskatiem jebkuros plašsaziņas līdzekļos reklāmas nolūkos vai citam mērķim, tai skaitā komerciālos nolūkos, (piemēram, DVD izdošanā), bez jebkādas atlīdzības vai kompensācijas par iepriekš minēto apmeklētājam.

 

www.liepajassimfoniskais.lv

 
Nav gaidāmo pasākumu