Izrāde / D I V A S – improvizācijas teātris

Divas pieredzējušas improvizatores - Anete Bendika un Elīna Geida, apvienojās, lai spēlētu Latvijā vēl neapgūtu improvizācijas teātra formātu. Jau divus gadus dāmas priecē skatītājus ar interesantām izrādēm par dzīvē un sadzīvē aktuālo. Garos un īsos stāstos, kuri radīsies pēc skatītāju ieteikumiem, varēs redzēt dažādu varoņu emocijas visdažādākajās situācijās. 

! Informācija par biļetēm !

Sēdvieta ir ieejas biļete vienai personai bez galdiņa. 
Iegādājoties ieejas biļeti vairāk kā divām personām pie galdiņa - maksa par ieeju pasākumā vienai personai nemainās. Tā nemainīgi paliek 8,00 EUR.
Lai iegādātos biļeti pie galdiņa ir jātzīmē pārdošanas logā ''+'' attiecīgi pretī Jums vēlamajam personu skaitam. (divas personas - 2 galdiņš; trīs personas - 3 galdiņš u.t.t.).
 

  •  Pasākuma ilgums ir trīs stundas, izrāde ilgst vienu stundu. Ieeja no plkst. 20.00. Izrādes sākums plkst. 21.00
  • Jaunizveidotajā kultūrvietā būs pieejama kafejnīca, kas piedāvās uzkodas un atspirdzinošus dzērienus patīkamākam vakaram. Tāpat apmeklētāju ērtībai tiks izvietoti galdiņi un atpūtas stūrīši. 
  • Biļetes uz pasākumu pieejamas Bauskas Kultūras centra kasē, “Biļešu paradīze” kasēs un tiešsaistē.  
  • Apmeklētāju skaits pasākuma norises vietā ir ierobežots. Katrs apmeklētājs, ir viens no 70 maksimāli iespējamajiem apmeklētājiem pasākuma teritorijā, kas nozīmē to, ka, neatkarīgi no vecuma, katram apmeklētājam jāiegādājas biļete par pilnu cenu.  
  • Nelabvēlīgu laikapstākļu dēļ pasākums var tikt pārcelts uz citu norises datumu, iepriekš par to paziņojot “PulsētaFacebook lapā. Aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai pasākuma norises dienā. 
 
Nav gaidāmo pasākumu