Vokālās mūzikas koncerts DEJA VU

3.jūlijā plkst. 19.00 Kultūras pils “Ziemeļblāzma” kamerzālē norisināsies vokālās mūzikas koncerts “DÉJÀ VU”

 

Evita Pehlaka – soprāns

Nauris Indzeris – baritons

Ventis Zilberts - klavieres

 

Déjà vu burtiskā tulkojumā no franču valodas nozīmē “jau redzēts”. Gandrīz katrs ir kādreiz piedzīvojis sajūtu – “šķiet, ka esam kādreiz tikušies” - vai nu mūzikā, vai kādā dzīves situācijā, vietā, telpā, valstī... tomēr satikšanās nav notikusi.

Programmā iekļaujas vairāki žanri: gan solo dziedājumos, gan duetos ar klavierēm. Franču un itāļu romantiskie mūzikas dziedājumi spilgti iezīmējas operas žanrā, vācu un latviešu mūzika gan operetē, gan kamermūzikā. Savukārt Amerikas priekšpilsētas dzīves ainas spilgti atainojas pasaulē visiem zināmos komponistu mūziklos.

 

Biļetes pieejamas Biļešu paradīzes kasēs, www.bilesuparadize.lv un Kultūras pils “Ziemeļblāzma” informācijas centrā, 8Eur pensionāriem, un 10eur pārējiem apmeklētājiem.

 

Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.

 
Nav gaidāmo pasākumu