NERĀTNĀ VASARAS NAKTS / nerātnu joku, dziesmu un danču programma

Laikā, kad vasaras pilnbrieda naktis ir tik reibinošas, pie skatītājiem Bauskā un Valmierā ar dziesmām, temperamentīgiem dančiem un draiskiem jokiem nāk koncertuzvedums “Nerātnā vasaras nakts”.

Azartiska aktierspēle, jautras dziesmas, temperamentīgi danči, neganti un draiski joki virmo uz skatuves un rosina katru izbaudīt skaistās vasaras pilnbrieda naktis.  Šis patiesi ir “šīsvasaras karstākais un kaislīgākais notikums” Latvijas brīvdabas estrādēs, atzīst tā veidotāji – Producentu grupa 7, un aicina ikvienu atvērties dinamiskajam dzīvības spēkam un priekam, kas mīt mūsos.

“Ar šo koncertuzvedumu gribam noraut nost to ārišķības plīvuru, kas prevelē mūsu sabiedrībā,” skaidro režisors Valdis Pavlovskis. “Mantu kults, karjera, labs darbs un tikai tad attiecības, un bērni, vispār sazin kad un vai varēs. Vasaras naktis ir tik īsas un kaislība jau ir tikai mūsos pašos. Esiet vienkāršāki, patiesāki un ļaujieties sirds patikšanai viens otram, ļaujieties jokiem, dzīvespriekam un mīlestībai.”

Muzikālajā uzvedumā dzīvā orķestra pavadījumā skan savulaik populāri joku hīti no R.Paula, I.Vīgnera daiļrades,  dziesmas no  “Ornamenta”, E.Liepiņa repertuāra un tautasdziesmu apdares, bet to caurvij nerātnās latvju dainas, ticējumi un apdziedāšanās.

Koncertuzveduma veidotāji atzīmē, ka nerātnās dainas un joki ir gaumes robežās, jo mūsu senči atraduši visam brīnišķīgi tēlainu noskaņu valodu, ļaujot katram pašam rosināt iztēli. Puišu un meitu attiecības vieglā draiskulības mērcē tiek izspēlētas dziesmu, deju valodā un aktieru saspēlē dažādos tēlos.

Koncertuzveduma piedalās aktieri Mārtiņš Brūveris, Ieva Pļavniece, Artis Robežnieks, Kārlis Reijers, dziedātāji Anmary, Rūta Dūduma, Atis Auzāns un Nerātnais orķestris. Koncertuzveduma režisors – Valdis Pavlovskis, horeogrāfe – Ieva Kemlere, kostīmu māksliniece – Ilze Kaša, muzikālais aranžētājs – Atis Auzāns, scenogrāfs - Egils Kupčs.

 
Nav gaidāmo pasākumu