Sezonas atklāšana ar grupu BIG AL & THE JOKERS

2019.gadā 18.janvārī ar koncertu atjaunotajā kultūras centŗā  SIGULDAS DEVONS, grupa “Big Al & The Jokers” ar vienreizējo solistu Aļģirdu Šuminsku uzsāk savu sesto koncertu sezonu.
Grupa ir dibināta 2013.gadā, taču tās mūziķus droši var saukt par Latvijas rock’n’roll skatuves veterāniem, pateicoties ilggadējai muzicēšanai dažādās Latvijas un ārzemju grupās.
„Big Al &The Jokers” - tie ir deviņi atraktīvi mūziķi, viena no retajām Latvijas grupām, kas uzstājas tik lielā sastāvā ar pilnu pūtēju sekciju, padarot iespējamas sarežģītas labāko “jive” “swing”, “rhythm’n’blues”, “rock’n’roll” skaņdarbu interpretācijas.
Pie klavierēm - grupas mākslinieciskais vadītājs, virtuozais Romāns Vendiņš, bungas spēlē Raitis Aukšmuksts, ģitāra - Juris Skrajāns, savukārt pie kontrabasa vienmēr labvēlīgais - Pēteris Liepiņš. Pūtēju rindas nemainīgas - saksofonisti Eduards Raubiško, Zintis Žvarts, trompete - Sandris Skeranskis, trombons - Uldis Ziediņš.
Un, protams, neiztikt bez grupas „sejas” un kvalitātes zīmes – atraktīvā dziedātāja –
Aļģirdas Šuminskas jeb Big Al !

Jau par tradīciju kļuvusi jauno mūziķu piedalīšanās Big Al&The Jokers koncertos. 18.janvārī jaunajā kultūras centrā “Siguldas devons” grupas skanējumu koncertā kuplinās bērni no Siguldas Mākslu skolas “Baltais Flīģelis”. Jaunieši šajā projektā iesaistījušies ar lielu sparu un azartu, kas noteikti priecēs jūsu sirdis koncerta gaitā.

Skatītājus gaida „dzīvs”, augsti profesionāls un dzīvespriecīgs muzikāls priekšnesums, kurā grupas mūziķi priecēs publiku neatkarīgi no tās vecuma, gaumes un noskaņojuma! Uz tikšanos!

Koncerts sāksies pl. 19.00 un ilgs  2 st. ar starpbrīdi.

Koncertu atbalsta viesnīca: Bellevue Park Hotel un Radio SWH

 
Nav gaidāmo pasākumu