Dzimumzīme

Izrāde-lekcija par dzīmumdzīvi.

Ja līdz šim esat maldījušies dažādos priekšstatos par seksu un mīlestību, akli jaucot abus kopā, šī izrāde-lekcija, kas balstīta sociāli antropoloģiskos pētījumos, palīdzēs jums atvērt prātu  un iedegs bāku, kura izgaismos ceļu jūsu gaļas kuģim, vagojot bangainajā kairinājumu okeānā.

Vācu sociālais psihologs, psihoanalītiķis, sociologs, filozofs un demokrātiskais sociālists Ēriks Fromms uzsver, ka cilvēks var veidot dažādas attiecības ar citiem cilvēkiem. Viņš var mīlēt, var neieredzēt; var sacensties, var sadarboties; var radīt sociālu sistēmu, balstītu uz vienlīdzības pamatiem vai autoritāti, tiecoties uz brīvību vai vardarbību. Jebkurā gadījumā, šīs attiecības cilvēkam ir jāveido, un šo attiecību forma ir atkarīga no cilvēka paša rakstura.

Lekcija “Dzimumzīme” nojauks jums robežas un atvērs durvis uz pasauli, kuru jūs līdz šim, ļoti iespējams, bijāt redzējuši tikai caur atslēgas caurumu, turklāt, neregulāri.

NB! – izrāde nav piemērota skatītājiem, kas jaunāki par 16 gadiem!

 

Radošā komanda: režisors, mākslinieks  - Mārcis Lācis;  teksts tapis  sadarbībā ar "Solona klubs"; horeogrāfe - Katrīna Albuže; gaismu māksliniece - Jūlija Bondarenko; skaņu režisors - Māris Butlers; kostīmu māksliniece - Elīna Pērkone; spēlē - Ivars Krasts, Armands Berģis.

 

 
Nav gaidāmo pasākumu