Muzikāla dejas fantāzija MANA DABA

Deju skola “Dzirnas” ar "Tax Free", pēc skatītāju ierosinājuma, atkārto dejas fantāziju MANA DABA  visiem tiem, kas to neredzēja vai vēlas redzēt vēlreiz.

Jau 21. februārī pl. 19:00 un 22., 23. februārī pl. 18:00 deju skolas “Dzirnas” telpās varēs noskatīties šo vizuāli, muzikāli un horeogrāfiski krāšņo izrādi MANA DABA.  To pirms diviem gadiem iestudēja horeogrāfi Agri Daņiļevičs un Kārlis Božs. Tāpat kā dabā, arī mākslā miera stāvoklis nav iespējams - izrāde turpina attīstīties, bet nemainīgi paliek Tax Free, Dzirnas un Kompanija NA.

Dzīvā oriģinālmūzika, krāšņās gaismu spēles un mainīgā scenogrāfija, dejotāju un mūziķu brīvā ļaušanās fantāzijai par dabu, saplūstot pilnībā ar tās unikālo pasauli, sola ikvienu skatītāju aizvest neaizmirstamā sajūtu ceļojumā neatkarīgi no vecuma, jo visi mēs esam dabas daļa un, mīlot un saudzējot dabu, mēs rūpējamies arī paši par sevi.

Izrādes dejās savijas dabas stihijas un parādības raksturojošas ainas, mīlestības stāsti un trausli mirkļi, kas atspoguļo Agra Daņiļeviča raksturīgo radošo tieksmi pēc brīvības un dabas mīlestību, kā arī ilggadējo dejas pieredzes sintēzi ar novatorisku kustību interpretāciju meklējumiem.

Daba ir brīnums. Dabā viss ir ideāli sakārtots. Daba ir harmonijas un līdzsvara smaile.                                                                                                                                                                                                    Neierasti šajā izrādē arī dejotāji paši kļuva par horeogrāfijas līdzautoriem un tajā stāstām to, kā mēs redzam un sajūtam dabu. Kā mēs jūtamies un kā daba ietekmē un maina mūsu pašu dabu. Vārdu spēle nav nejauša. Šī sakritība ir ārkārtīgi skaista. Daba veido dabu.                                                                                                                                                                    Ielaidīsim dabu savā dabā!

Idejas autors Agris Daņiļevičs

Radošā komanda: Horeogrāfija: Kārlis Božs, Agris Daņiļevičs  Oriģinālmūzika: Justs un Tax Free  Režija, scenogrāfija: Agris Daņiļevičs  Gaismu režija: Normunds Bļasāns un Kompānija NA  Kostīmi: Līga Vītoliņa  Repetitors: Vladimirs Ponomarjovs  Vokālais pedagogs: Igeta Gaiķe Galvenajā lomā: deju skolas Dzirnas jaunās paaudzes dejotāji

Gaidām ciemos deju skolas „Dzirnas” Iedvesmas telpā, Lāčplēša ielā 106 k-1, Rīgā.

Pieejamas ģimenes un grupu atlaides.  Bērniem līdz 4 gadiem bez maksas (neaizņemot atsevišķu sēdvietu).

Skatītājus aicinām ierasties vieglā, ērtā apģērbā.

Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija.

 Vairāk  Facebook/deju skola Dzirnas.

 

 
Nav gaidāmo pasākumu