Tirdzniecības vietas

Via Cultura, nodibinājums

Nodibinājums "Via Cultura" īsteno dažādus kultūras projektus, organizē publiskus, sabiedrību izglītojošus pasākumus, īpašu uzmanību pievēršot arī bērnu un jauniešu auditorijai. "Via Cultura" rīkotās aktivitātes notikušas vairākās Latvijas pilsētās - Liepājā, Kuldīgā, Ventspilī, Saldū, Rēzeknē un Rīgā.  2017. gadā visus mūsu pasākumu kopējā auditorija bija vairāk kā 8400  personas, kas  piedalījās vai apmeklēja 3 festivālus, 19 koncertus, 2 ekskursijas, 2 nodarbības bērniem ar vecākiem, 4 izstādes, 22 meistarklases, lekcijas un darbnīcas, 2 konkursus, 5 literāros lasījumus. Organizācija īstenojusi arī 5 jaundarbu pasūtinājumus un pirmatskaņojumus. 

Nozīmīgākie pasākumi 2019. gadā:

Festivāls VIA BALTICA kopš 2011. gada notiek vairakās Kurzemes pilsētās augusta mēnesī, kad tradicionāli Baltijas valstīs atzīmē vēsturiskās akcijas "Baltijas ceļš" gadadienu. Festivāls pulcē mūziķus un māksliniekus no valstīm ap Baltijas jūru koncertos, izstādēs, kino seansos, izrādēs un citos pasākumos, ar mākslas starpniecību aicinot runāt par visu trīs Baltijas valstu brīvību, neatkarību un tās iegūšanas sarežģītajiem un dramatiskajiem ceļiem. Par tradīciju kļuvis festivāla noslēguma koncerts jūras krastā, ar citām apdzīvotām vietām ap Baltijas jūru vienojoties Senās uguns nakts akcijā.  Šogad festivāls notiks no 7. līdz 31. augustam Liepājā un Kuldīgā.
 
Liepājas Ērģeļmūzikas festivāls 2019. gadā norisināsies no 27. augusta līdz 21. septembrim. Festivāls dibināts 2002. gadā ar mērķi pievērst uzmanību Liepājas pilsētas lepnumam – Sv. Trīsvienības katedrāles vēsturiskajām baroka ērģelēm, kurām ir 131 reģistrs, 4 manuāļi un vairāk nekā 7000 stabuļu, un kas kopš 1912. gada ir pasaulē lielākās vēsturiskās mehāniskās ērģeles.
 
"Via Cultura" pasākumi notiek ar Valsts Kultūrkapitāla fonda, Liepājas Kultūras pārvaldes un Kuldīgas novada domes atbalstu. Plašāka informācija par pasākumiem pieejama: viacultura.lv vai facebook.com/ViaCulturaLV.
 
Biļetes uz "Via Cultura" maksas pasākumiem nopērkamas Biļešu paradīzes kasēs visā Latvijā un bilesuparadize.lv. Skolēniem, studentiem, skolotājiem, pensionāriem un personām ar I un II grupas invaliditāti, kā arī viņu pavadoņiem ir 30% atlaide. Bērniem līdz 7 gadu vecumam, neaizņemot sēdvietu, ieeja visos pasākumos ir bez maksas. Lūdzam izvērtēt pasākuma piemērotību bērna vecumam.

 

 

 

 

Šai norises vietai šobrīd nav neviena pasākuma tirdzniecībā.