Tirdzniecības vietas

Jelgavas Kultūras nams - Jelgava, Barona iela 6
SKATĪT KARTĒ    VISI PASĀKUMI ŠAJĀ NORISES VIETĀ

Rīkotājs: Jaunais Muzikālais teātris, biedrība
Reģ. Nr.: 40008264069
VISI ŠĪ RĪKOTĀJA PASĀKUMI

Biļešu cenas

  20 €  pieejams  15 €  pieejams  12 €  pieejams  10 €  pieejams

Pērkot biļetes internetā, tiek piemērota interneta veikala izmantošanas maksa. Lasīt šeit

Iegādājoties biļetes tirdzniecības vietās, pakalpojuma maksa netiek piemērota. Tirdzniecības vietas

Humora izrāde MADE IN LATVIA

Pirkt

"Made in Latvija" oktobrī viesojas ar papildizrādēm Jelgavā un Tukumā!

 

"Made in Latvija" – ir humora izrāde, kurā savīti asprātīgi dzīves  situāciju tēlojumi, smieklīgi stāsti, tas viss par mums pašiem – Latvijā radītiem un par to, ko esam te radījuši un ...  “savārījuši”.

Izrādē būs skatāmas dažādas dziesmu parodijas. Žoržs Siksna mēģinās savas dziesmas dziedāt dažādā valodās lai “izsistos” pasaulē. Būs skatāms Dzintara Čīčas dzīves gājums uz skatuves, kas sākās ar Bērnu Eirovīziju, līdz nonāca pie mums ar “Likteņlīnijām”. Būs skatāmi dažādi muzikāli brāļi – Kokari, Laivenieki , Ziemeļi, Ilmāri un daudz kas cits.

Nav iespējams pārstāstīt jokus, ko sagatavojuši izrādes veidotāji, to ir jāredz, jādzird un jāizsmejas visiem kopā, atnākot uz jauno izrādi.  

Humora izrādē “Made in  Latvija” piedalās Latvijas labākie humora profesionāļi no Latvijas teātriem. Krāšņi tērpi, dziesmas, dejas, joki un parodijas - tas viss, lai skatītāji uzņemtu tik nepieciešamo smieklu vitamīnu devu.

 

Režisors – Mārtiņš Egliens, humora meistars, kura asprātību skatītājiem bija iespēja baudīt Latvijas Nacionālā teātra  uzvedumos  “ Žurka neBŪS!” un “Žurkas EX Libris” u.c. 

Izrādē lomas atveido  Ivars Kļavinskis  – Nacionālā teātra anekdošu speciālists un komiķis vai Jānis Kirmuška-lielisks komiķis, Mārtiņš Brūveris -  Nacionālā teātra aktieris, kas apveltīts ar izcilu spēju atdarināt dažādus personāžus  un to muzikālos priekšnesumus, Marģers Eglinskis – izcils komiķis un dziedātājs no Liepājas teātra, Kristians Kareļins – jaunais, bet jau iemīļotais Nacionālā teātra aktieris,  Aija Dzērve – Dailes teātra šarmantā aktrise  un Nacionālā teātra lielākais joku “plēsējs”  – Mārtiņš Egliens.

 

Jaunā izrāde ir loģisks turpinājums skatītāju iemīļotajām izrādēm "Sievietes, sievietes...", "Vīrieši, vīrieši...", "Kāzas, kāzas...", kurās skatītāji varēja izsmieties “līdz asarām” un aktieriem  aplaudēja, kājās stāvot.

 

 

Ieskats izrādē:

https://www.youtube.com/watch?v=VapL75VJ1yI&t=21s

 

Biļetes www.bilesuparadize.lv

 

Materiālu sagatavoja  “Jaunā teātra” pārstāve  Elizabete Trumpe

 

 

Iesakām