Tirdzniecības vietas

Jaunpiebalgas novads, Z/s Lielkrūzes - Jaunpiebalgas novads, Z/s Lielkrūzes
SKATĪT KARTĒ    VISI PASĀKUMI ŠAJĀ NORISES VIETĀ

Rīkotājs: VISLATVIJAS DZIESMINIEKU UN TAUTAS SAIETA FONDS
Reģ. Nr.: 40008229788
VISI ŠĪ RĪKOTĀJA PASĀKUMI

DER ZINĀT:
Pasākuma Ilgums: no 28.07-30.07
Pasākuma valoda: Latviešu
Ieeja no: 16:00
Bezmaksas ieeja bērniem: līdz 10 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Paredzēts priekš: nav vecuma ierobežojuma

Biļešu cenas

  15 €  pieejams

Pērkot biļetes internetā, tiek piemērota interneta veikala izmantošanas maksa. Lasīt šeit

Iegādājoties biļetes tirdzniecības vietās, pakalpojuma maksa netiek piemērota. Tirdzniecības vietas

UZZINI VAIRĀK

Vislatvijas Dziesminieku un Tautas Saiets (28. - 30. jūlijs)

Pirkt

No 28. līdz 30. jūlijam notiks astotais “Latvijas Dziesminieku un tautas saiets”.

Neraugoties uz pagājušā rudens ugunsnelaimes nodarītajiem postījumiem, saiets notiks savā mājvietā – Jaunpiebalgas novada dabas saimniecībā “Lielkrūzes”, par ko pateicamies vietas saimniekiem un visiem atbalstītājiem, kas palīdzējuši un palīdz “Lielkrūzēm” atjaunoties.

 

Dziesmas un koncerti piepildīs visas trīs pasākuma dienas. Piektdienas vakarā saietu ieskandinās krāsains koncerts “Es kaldinu zobentiņu”, kurā piedalīsies gan jaunie dziesminieki, gan tie, kas meklē jaunas, netradicionālas skaņas, instrumentus, salikumus un izpausmes veidus. Sestdienas koncerti kārtosies trīs kārtās – pa dienu notiks individuālie koncerti tiem tautā iemīļotajiem dziesminiekiem, kam sakrājies vairāk ko teikt. Šeit dzirdēsim pēdējā gada laikā tapušo. Pamīšus notiks dziesminieku “pudurīšu” koncerti, kuros savā starpā saspēlēsies un sadziedāsies tie, kam labāk tīk uzstāties brīvā atmosfērā nevis uz skatuves. Sestdienas vakarā - dziesminieku lielkoncerts, kur vienuviet tiksies Latvijas labākie un iemīļotākie dziesminieki. Neizpaliks arī nakts sadziedāšanās pie ugunskuriem. Svētdien atvadīsimies ar Valda Atāla un viņa draugu koncertu “Mājupceļš” un kopīgu uguns spēka rituālu, lai nostiprinātu šajās dienās gūto un nestu to tālāk katrs savā sētā un mājā.

 

Visu pasākuma laiku par tīru miesu un garu rūpēsies pirtnieki.  Būs iespēja sevi piedzīvot nakts takā “Es tumsiņas nebijos”.  Kopīgi sagaidīsim saules lēktus un pildīsim sevi ar rīta spēku.  Būs aktivitātes bērniem, peldvieta, telšu pilsētiņa, ēdināšana.

Ģimenēm piedāvājam atlaidi, ja apmeklētāji  izvēlās vismaz 4 biļetes, tad viņiem ir iespēja uzstādīt atlaidi, kas katrai biļetei uzstāda cenu 6.25EUR.

(Ģimenes piedāvājumā ietilpst 2 pieaugušie un bērni., neskaitot bērnus līdz 10g. vecumam., līdzi jāņem personu apliecinošus dokumentus.)

Piedāvājam arī  "draugu" komplektu, draugiem ir jāizvēlās 5 biļetes, kurām tiek uzstādīta cena 10EUR.

Tātad, 5 draugi, lētākas biļetes!

Uz tikšanos! 

 

 

Iesakām