Tirdzniecības vietas

Liepājas koncertzāle LIELAIS DZINTARS - Liepāja, Radio iela 8
SKATĪT KARTĒ    VISI PASĀKUMI ŠAJĀ NORISES VIETĀ

Rīkotājs: Lielais Dzintars, SIA
Reģ. Nr.: 42103067790
VISI ŠĪ RĪKOTĀJA PASĀKUMI

DER ZINĀT:
Pasākuma Ilgums: 1 stunda 50 minūtes
Bezmaksas ieeja bērniem: nav paredzēta
Paredzēts priekš: nav vecuma ierobežojuma

Biļešu cenas

  6 €  pieejams  5 €  pieejams  4 €  pieejams

Pērkot biļetes internetā, tiek piemērota interneta veikala izmantošanas maksa. Lasīt šeit

Iegādājoties biļetes tirdzniecības vietās, pakalpojuma maksa netiek piemērota. Tirdzniecības vietas

UZZINI VAIRĀK

3. EIROPAS KORU OLIMPIĀDE/LIEPĀJAS KONCERTS

Pirkt

3.Eiropas koru olimpiādes un “Nāciju Grand Prix Rīga 2017” konkursa ietvaros Liepājas koncertzālē uzstāsies divi kolektīvi - Kimberli meiteņu koris no Dienvidāfrikas un Dienvidķīnas universitātes sieviešu koris. Katrs no koriem atzīts par unikālas kora tradīcijas nesēju, un ar atzinību novērtēts to profesionāli augstais sniegums.
 
Dienvidķīnas universitātes sieviešu koris dibināts 2009. gadā, un tā dalībnieces galvenokārt ir Dienvidķīnas universitātes Mūzikas skolas audzēknes. Neilgi pēc dibināšanas koris kļuvis par visiem zināmu studentu kori starp visām Ķīnas universitātēm augstās balss kvalitātes un aizrautīgās kora mākslas veicināšanas dēļ. 2012. gadā koris atklātā konkursā „Xinghai balvas starptautiskajās koru sacensībās” (starpkultūru pasākums) kategorijā „Vienlīdzīgu balsu jauniešu koris” ieguva zelta diplomu (1. vietu) un kategorijā „Jauniešu koris” ieguva platīna nomināciju (1. vietu). 2013. gadā Ķīnas Kultūras ministrija pirmo reizi izvēlējās kori dalībai Sanhuanas Dziesmu svētkos Argentīnā, kas notiek reizi divos gados. 
 
Dienvidķīnas universitātes sieviešu kora dziedāšanas stils ir smalks, tīrs un krāšņs. Tas kļūst arvien izcilāks uzkrāto sasniegumu, bagātīgās izteiksmes un daudzveidīgo priekšnesumu dēļ.
 
Kimberli meiteņu koris nosaukumu ieguvis par godu Kimberli pilsētai Dienvidāfrikas Ziemeļkāpas provincē. Kora sastāvā ir aptuveni 60 meitenes, un tā mūzikas žanri ir daudzveidīgi - koris uzstājas ar klasisko un mūsdienu komponistu mūziku, kā arī ar populārām mūsdienu dziesmām. Koris veiksmīgi piedalījies dažādos nacionālos un starptautiskos koru konkursos un festivālos, piemēram, 2016. gadā koris ieguva 8. un 10. pakāpes sudraba diplomu Pasaules koru olimpiādē Sočos. 
 
 
Norises vieta: Lielā zāle
Organizē: Lielais dzintars
 
Programmā:

1. daļa
Dienvidķīnas universitātes sieviešu koris
Diriģente: Janhui Su
Gans Lins “No sniegotās lūgšanu vietas” (From Snow Area of Prayer)
Ko Matsushita Miao lidošanas dziesma (Flying Song of Miao)
M. Sūzenas Braunas aranžējums “Jozua kaujā pie Jērikas” (Joshua Fit the Battle of Jericho)
Dariuss Lims “Zudušās pasaules atbalsis” (Echoes of the Lost World)

2. daļa:
Kimberli meiteņu koris
Diriģente: Filisa Goldblata
Afrikāņu tautasdziesma Antona Esterhūza apdarē
Ūla Jeilu - "Ziemeļblāzma" (Northern Lights)
Kosu tautasdziesma Antona Esterhūza apdarē – “Marabi"
Kosu tautasdziesma Antona Esterhūza apdarē - "Thula Baba"
Tradicionāls spiričuels Mozesa Hogana apdarē - "Es dziedāšu, līdz Svētais Gars iemājos manā sirdī" (I’m Gonna Sing till the Spirit Moves in my Heart)

 

Cienījamie koncertzāles “Lielais dzintars” apmeklētāji!

Lūdzam ievērot SIA “Lielais Dzintars” noteikumus, lai kultūras pasākuma baudīšana būtu patīkama ikvienam apmeklētājam.
Koncertzāle “Lielais dzintars” apmeklētājus gaida jau stundu pirms pasākuma sākuma. 

Biļetes uz koncertzāles pasākumiem jāiegādājas katram pasākuma apmeklētājam, ievērojot, ka uz pasākumiem, kas paredzēti pieaugušo auditorijai, bērni līdz 5 gadu vecumam netiek ielaisti. Vecāki (pavadošās personas) ar bērniem vecumā no 5 līdz 10 gadiem lūgti iegādāties biļetes parterā un/vai zāles izejas durvju tuvumā, lai gadījumā, ja bērnam pasākuma laikā nepieciešams atstāt pasākuma zāli, to varētu izdarīt pēc iespējas nemanāmāk, netraucējot citus pasākuma apmeklētājus.

Apmeklētājiem ratiņkrēslos un viņu pavadonim, iepriekš piesakoties, piedāvājam īpašas vietas parterā. Īpašās biļetes iespējams rezervēt un iegādāties tikai koncertzāles “Lielais dzintars” Informācijas centrā pa tālruni +371 63424555, e-pastu guests@greatamber.lv
Informācijas centra darbinieks - kasieris informēs koncertzāles Klientu apkalpošanas daļu, kas nodrošinās vietu pieejamību. Ierodoties uz pasākumu, lūdzam vērsties Informācijas centrā, kura personāls palīdzēs nokļūt vajadzīgajā stāvā un sēdvietā. Ēkā ierīkots panorāmas lifts, lai apmeklētāji ar kustību traucējumiem varētu nokļūt nepieciešamajā ēkas stāvā.

Lūdzam koncertzālē ierasties savlaicīgi - pēc 3. zvana, sākoties pasākumam, ieeja zālē tiek pārtraukta. 
Koncertzāles apmeklētājiem ir pienākums pirms ieiešanas zālē izslēgt mobilos telefonus, atskaņotājus, pulksteņu vai citu elektronisko ierīču skaņas signālus. 

Apmeklētajiem ir aizliegts lietot un izmantot fotoaparātus, kino un video kameras, kā arī skaņu ieraksta aparatūru koncertzālē un pasākuma laikā. Fotografēšana, filmēšana un audio ieraksta veikšana ir pieļaujama tikai profesionāliem mērķiem, iepriekš saņemot SIA “Lielais Dzintars” atļauju.


Pasākuma laikā var tikt veikta arī filmēšana un fotografēšana no SIA “Lielais dzintars”, pasākuma rīkotāja, pasākumu mākslinieku un citu tam pilnvaroto personu puses. Iegādājoties biļeti uz pasākumu un / vai apmeklējot koncertzāli “Lielais dzintars”, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt fotografēts un filmēts, ka viņa attēls var tikt izmantots filmās, fotogrāfijās, audiovizuālajos ierakstos, visas tiesības uz šādu materiālu un tā izmantošanu pieder SIA “Lielais Dzintars” vai attiecīgi pilnvarotajai trešajai personai, šādu materiālu (izņemot SIA “Lielais Dzintars” pastāvīgajā video novērošanā fiksēto un apsardzes nofilmēto materiālu) SIA “Lielais Dzintars”, pasākuma rīkotājs vai attiecīgi pilnvarotā trešā persona var izmantot pēc saviem ieskatiem visā pasaulē jebkuros plašsaziņas līdzekļos reklāmas nolūkos vai citam mērķim, kā arī komerciālos nolūkos, piemēram, DVD izdošanā, bez jebkādas atlīdzības vai kompensācijām par iepriekš minēto apmeklētājam.


Māksliniekiem domātos ziedus vai dāvanas ir iespējams atstāt pie garderobistiem koncertzāles 2. stāvā, uz īpašas kartiņas norādot adresātu. Jūsu veltes tiks pasniegtas tieši uz skatuves.
Lai koncertzāles "Lielais dzintars" apmeklējums kļūst par neaizmirstamu notikumu!

Iesakām