Tirdzniecības vietas

ARĒNA RĪGA - Rīga, Skanstes iela 21
SKATĪT KARTĒ    VISI PASĀKUMI ŠAJĀ NORISES VIETĀ

Rīkotājs: Starptautiskā kultūras attīstības biedrība
Reģ. Nr.: 40008061111
VISI ŠĪ RĪKOTĀJA PASĀKUMI

Biļešu cenas

  60.6 €  pieejams  52.6 €  pieejams  47.6 €  pieejams  40.6 €  pieejams  32.6 €  pieejams  28.6 €  pieejams

Pērkot biļetes internetā, tiek piemērota interneta veikala izmantošanas maksa. Lasīt šeit

Iegādājoties biļetes tirdzniecības vietās, pakalpojuma maksa netiek piemērota. Tirdzniecības vietas

Boriss Grebeņščikovs ar simfonisko orķestri BG SYMPHONIA

Pirkt

1. maijā “Arēna Rīga” amfiteātrī notiks BORISA GREBEŅŠČIKOVA (BG) koncerts “BG SYMPHONIA”, kurā slavenā rok-mūziķa dziesmas tiks izpildītas simfoniskā orķestra pavadījumā

Boriss Grebeņščikovs – pazīstams rok-mūziķis, viens no grupas «AQUARIUM» radītājiem un jau vairāk par 40 grupas pastāvēšanas gadiem nemainīgais grupas līderis. Viņš ir viens no nedaudziem mūziķiem, kuru daiļrade ne tikai nenoveco, bet ar gadiem paliek vēl daudzveidīgāka un interesantāka, smeļoties jaunas idejas no dažādu tautu un virzienu mūzikas kultūrām.

2016.gada rudenī Grebeņščikova dzimtajā pilsētā Sankt-Pēterburgā startēja jaunais projekts “BG Symphonia”. Pa šo laiku Grebeņščikovs ar orķestri ir uzstājies Krievijā, Latvijā, Ukrainā, Izraelā, un visur guva milzīgu skatītāju atzinību. Un 1.maijā Baltijas turnejas ietvaros BG ar orķestri sniegs koncertu Rīgā.

Pazīstamās Grebeņščikova dziesmas jaunā aranžējumā skan pavisam savādāk. Mūziķa meditatīvajam stilam ļoti piestāv stīgu instrumentu pavadījums, un skanējums ir tik iespaidīgs, kā nekad.

Grebeņščikovs laiku pa laikam jau ir atkāpies no savas grupas, pievēršoties soloprojektiem un eksperimentējot ar dažādiem, tai skaitā ārzemju, mūziķiem. Tā, tālajā 1989.gadā Boriss devās uz ārzemēm un iznāca albūms angļu valodā  „Radio Silence” ar daudzu slavenu mūziķu līdzdalību, kas pavēra Grebeņščikovam “vārtus” uz rietumiem. Vēlāk tapa vēl viens soloalbums ar ārzemju mūziķiem – grupu „The band”„Лилит”.  Bet pirmais koncerts ar simfonisko orķestri notika 1987.gadā. Sodien grupā “AQUARIUM” pastāvīgi spēlē īru flautists Braians Finegans (Brian Finnegan) un bundzinieks Liams Bredli (Liam Bradley). Abi šie mūziķi piedalīās BG projektā “BG Symphonia”. Koncertā piedalās arī grupas «AQUARIUM» solo ģitārists Aleksejs Zubarevs (Алексей Зубарев) un bas ģitārists Aleksandrs Titovs (Александр Титов).

Koncertu organizē kompānija «Premier SHOW». Biļetes – no 13.marta visās «Biļešu paradīze» tirdzniecības vietās un  www.bilesuparadize.lv. Bērniem līdz 5 gadiem, neaizņemot atsevišķu sēdvietu, ieeja brīva.

Papildinformācija: www.aquarium.ru

 «Premier SHOW» pārstāve Juta Sergejeva

tālr. +371 26577870         

e-mail: jutaserg@gmail.com     

Iesakām