Tirdzniecības vietas

Ogres novada Kultūras centrs, Lielās zāles skatuve - Ogre, Brīvības iela 15
SKATĪT KARTĒ    VISI PASĀKUMI ŠAJĀ NORISES VIETĀ

Rīkotājs: Ogres novada kultūras centrs, PA
Reģ. Nr.: 90001669956
VISI ŠĪ RĪKOTĀJA PASĀKUMI

Biļešu cenas

12 € pieejams

Izvēlēties

Ieejas biļetes

Pērkot biļetes internetā, tiek piemērota interneta veikala izmantošanas maksa. Lasīt šeit

Iegādājoties biļetes tirdzniecības vietās, pakalpojuma maksa netiek piemērota. Tirdzniecības vietas

DALIES AR ŠO ZIŅU

Konference /Vadi vietā, kur esi/

Pirmo reizi Ogrē izcilu vadītāju GLS videokonference "Vadi vietā, kur esi”

Global Leadership Summit konference „Vadi vietā, kur esi” piedāvā iespēju mācīties no izcilākajiem vadītājiem pasaulē. 2017. gada 6. aprīlī  Ogrē notiks pirmā Global Leadership Summit (GLS) videokonference. GLS notiks Ogres Kultūras centrā no plkst. 13:00 līdz 17:00. Konferences dalībnieki tiek gaidīti no plkst. 12:30.

 

Konferences darba grupas vadītājs, Lūkas fonda padomes loceklis Mārcis Zanerips: „Aicinām uz konferenci uzņēmumu, organizāciju, pašvaldību, biedrību vadītājus. GLS mērķis ir kristīgi domājošu vadītāju izaugsme visā pasaulē, organizējot apmācības un sniedzot izcilāko līderu pieredzi gan no kristīgās vides, gan no biznesa pasaules. Visus lektorus vieno izcilība un panākumi tajās jomās, par kurām viņi uzņēmušies atbildību un izvirzījuši konkrētu mērķi.”

Konference Global Leadership Summit izaicina, iedvesmo un piedāvā jaunu redzējumu. Konferencē ar video lekcijām piedalīsies divi izcili vadītāji– Horsts Šulce no Vācijas, Džins K. Maksvels no ASV un klātienē mūs uzrunās divi Latvijas izcilnieki – Ogres uzņēmējs, inženierkonstruktors Andris Dambis un akadēmiķis Ivars Kalviņš.

M. Zanerips: „Konferencē tiks runāts par trīs galvenajām tēmām - klientu apkalpošanu, inovācijām un iedrošināšanu darīt lietas mērķtiecīgi. Viena no konferences tēmām ir klientu apkalpošana. Ogrei kā kūrortpilsētu asociācijas biedram klientu apkalpošana ir ļoti būtisks jautājums. Latvijas Tūrisma attīstības valsts aģentūra aicina: iepazīsti Latviju bez steigas! Ar ko Ogre ir un būs pievilcīga tūristiem?”

Konferencē Horsts Šulce dalīsies ar savu pieredzi viesnīcu un apkalpošanas jomas kvalitātes standartu paaugstināšanā. „Kad mēs atvērām savu pirmo „Ritz Carlton” viesnīcu sastrēgumstundās klienti nežēlojās, ja viņiem bija jāgaida ilgāk par 4 minūtēm. Tagad tās ir tikai 20 sekundes... 90% klientu apgalvo, ka viņi vēlas pie mums atgriezties un iesaka mūs”.

Dalībnieku vizītkartes:

HORSTS ŠULCE -Capella Hotel Group izpilddirektors, The Ritz-Carlton Group dibinātājs un bijušais prezidents. Horsta Šulces perspektīva ir veicinājusi viesnīcu un apkalpošanas jomas kvalitātes standartu paaugstināšanos. Viņa vadībā The Ritz-Carlton Group divas reizes ieguvusi prestižo Malkolma Balridža Nacionālās kvalitātes balvu. Tā joprojām ir vienīgā viesnīca, kas saņēmusi šo apbalvojumu.

DŽONS K. MAKSVELS ir New York Times pirmās vietas ieguvušu bestselleru autors, koučs un lektors. ASV Menedžmenta asociācija viņu nodevējusi par izcilāko uzņēmējdarbības vadītāju un 2014. gadā izdevums Inc. - par pasaules ietekmīgāko vadības ekspertu. Viņa organizācijas The John Maxwell Company, The John Maxwell Team un EQUIP ir apmācījušas vairāk nekā 6 miljonus vadītāju no visām pasaules valstīm. Nesen viņš ir izdevis grāmatu "Intentional Living: Choosing a Life That Matters".

ANDRIS DAMBIS - konstruktors, inženieris un autosportists četras reizes piedalījies Dakāras rallijā, 2012. gadā kopā ar Māri Saukānu Dakārā startēja ar pirmo pašu uzbūvēto ar elektrību darbināmo spēkratu.

Pēdējos gados slavenāko auto inženieri Andri Dambi visvairāk ir nodarbinājusi elektrība un tās varēšana – proti, radīt spēkratu, kas ir ātrākais pasaulē ar elektrību darbināmais. OSCar, “Electric Fox”, eO PP03, stiprākais pasaulē Drons AX16  - šīs Andra Dambja idejas par realitāti pārtop tepat Ogrē.

IVARS KALVIŅŠ – Latviešu zinātnieks, izgudrotājs ķīmijas zinātņu nozarēs, šobrīd Latvijas Organiskās Sintēzes institūta Zinātniskās padomes priekšsēdētājs, Latvijas Zinātņu akadēmijas īstenais loceklis, neskaitāmu zinātnisko publikāciju autors, kura izcilību atzīst visā pasaulē un novērtē ar augstākajiem apbalvojumiem.

Mazā zemē, kāda ir Latvija, izgudrošanas (inovāciju) nozīmi pārvērtēt grūti, jo bez tās mūsu tautai vienkārši nav nākotnes. Ivars Kalviņš vēlētos, lai latvieši un jaunrade kļūtu par sinonīmiem un mūsu zeme – par Ziemeļu tīģeri. Bet tam nepieciešams smags darbs, Dieva svētība, zināšanas un darba vietas zinātniekiem, kā arī valsts pārvaldes institūciju izpratne par ekonomikas un sabiedrības attīstības procesiem!

Konferenci organizē „Lūkas fonds” sadarbībā ar GLS Latvija un Willow Creek Association.

Iesakām