Tirdzniecības vietas

Valmieras Kultūras centrs - Valmiera, Rīgas iela 10
SKATĪT KARTĒ    VISI PASĀKUMI ŠAJĀ NORISES VIETĀ

Rīkotājs: Valmieras Kultūras centrs
Reģ. Nr.: 90000043403
VISI ŠĪ RĪKOTĀJA PASĀKUMI

Biļešu cenas

15 € pieejams12 € pieejams10 € pieejams7 € mazāk par 10

Izvēlēties

Sēdvietas

Pērkot biļetes internetā, tiek piemērota interneta veikala izmantošanas maksa. Lasīt šeit

Iegādājoties biļetes tirdzniecības vietās, pakalpojuma maksa netiek piemērota. Tirdzniecības vietas

DALIES AR ŠO ZIŅU

Grupas DAGAMBA koncerts VIVALDI ROCKS

8. aprīlī plkst.19.00 Valmieras Kultūras centrā notiks grupas „DAGAMBA” koncerts „Vivaldi Rocks”.

 

Klasiskās mūzikas huligāni – grupa „DAGAMBA" - aicina uz elpu aizraujošu un netradicionālu muzikālo priekšnesumu, kurā piedāvās pasaulē iemīļotā itāļu komponista Antonio Vivaldi koncertu ciklu „Gadalaiki", kas izskanēs jaunā un nebijušā sniegumā. „Mums milzīgs prieks beidzot uzstāties Valmierā, jo vēl nekad neesam šajā pilsētā uzstājušies ar savu solokoncertu", atzīst Valters Pūce, grupas „DAGAMBA” līderis.

 

„Gadalaiki" ir zināmākais Vivaldi darbs. Mēs to izpildām tā, kā tas nekad agrāk nav skanējis. Tas nav vienkārši, jo oriģinālā „Gadalaiki" komponēti vijolei,” uzsver grupas solists, čellists Valters Pūce, kuram Vivaldi „Gadalaiki" patikuši jau bērnībā. Koncertā klausītājiem būs iespēja baudīt arī tādu izcilu komponistu kā Johana Sebastiana Baha, Georga Frīdriha Hendeļa, Fredija Merkūrija, Sergeja Prokofjeva, Ludviga van Bēthovena un citu pasaulslavenu komponistu skaņdarbus jaunās interpretācijās.

 

Grupas „DAGAMBA” mūzikā tiek apvienotas Austrumu un Rietumu mūzikas tradīcijas, kā arī radīts jauns, aizraujošs un spēcīgs skanējums, izmantojot netradicionālu instrumentu salikumu. Mūziķi drosmīgi dodas vēl neapgūtās mūzikas pasaulēs, kas piešķir grupas muzikālajam izpildījumam neatkārtojamu dinamiku un vitalitāti. 2011. gadā starptautisko mūzikas grupu „DAGAMBA” izveidoja latviešu čellists Valters Pūce, kuram pievienojās viņa bērnības draugs Antons Trocjuks (čells), sākotnēji esot grupai divu mūziķu sastāvā. „DAGAMBA” kaislīgā mīlestība pret mūziku piesaistīja irāņu perkusionistu Hamidreza Rahbaralam un lietuviešu pianistu Daini Teni, kā arī grupas jauno dalībnieku  - bundzinieku Artūru Jermaku. Šobrīd grupas sastāvs ir internacionāls, apvienojot piecus dažādu nāciju mūziķus. „DAGAMBA”  aizraujošie muzikālie eksperimenti un radošie risinājumi, sākot ar Bēthovenu un beidzot ar U2, apvieno mūziku no visas pasaules – roks, pops un  klasiskā mūzika.

 

Koncerta ieejas maksa: EUR 7-15. Ar Valmieras kultūras karti 15% atlaide no biļetes cenas. Biļetes iepriekšpārdošanā var iegādāties „Biļešu paradīze” kasēs un www.bilesuparadize.lv.

 

Koncertu organizē Valmieras Kultūras centrs, informatīvi atbalsta portāls „Valmieras Ziņas” un reklāmas laikraksts Vidzemē „Tava izvēle”.

 

Iesakām