Der zināt
Organizators:
Bravisimo biedrība
Pasākuma ilgums:
1 stunda 45 minūtes
Ieeja no:
19:00
Pasākuma valoda:
Latviešu
Bērniem līdz 7 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu, ieeja bez maksas.

Uzzini vairāk

Grupas SESTĀ JŪDZE 20 gadu jubilejas romantisko dziesmu vakars / Es iemīlēšos Tevī

sestdiena
2021. gada 10. jūlijs, 20:00
Sēļu muižas dārzs

 Sēļi, Sēļu pag.

Skatīt kartē Skatīt kartē
Šī pasākuma biļešu iegādes laiks ir beidzies
Šī pasākuma biļešu iegādes laiks ir beidzies

Der zināt

GRUPAS “SESTĀ JŪDZE” 20 GADU JUBILEJAS ROMANTISKO DZIESMU VAKARS

“Es iemīlēšos Tevī”

 

Latvijas titulētākā kantrimūzikas grupa “Sestā Jūdze” šovasar atzīmē savu 20 gadu jubileju, sadarbībā ar “MicRec” izdod jauno albumu “Upe”, kā arī izveidojusi īpašu jubilejas koncertprogrammu “Es iemīlēšos Tevī”. Tajā apkopota visu šo  gadu laikā radīto romantiskāko dziesmu izlase, kas būs dzirdama nelielam un ekskluzīvam publikas daudzumam:

16. jūlijā plkst. 20:00 (ieeja uz sēdvietām no plkst. 19:00, IESPĒJA BEZ MAKSAS VEIKT ANTIGĒNU ĀTRO TESTU MUIŽAS TERITORIJĀ NO 18:00- 19:45) romantiskās Kārļamuižas dārza koncertzālē.

Kopā baudīsim rabarberu vīnu, saulrieta vakaru un grupas mīlestību jau 20. gadu.

 

Grupas līderis Agris Gedrovičs teic: “Ne tikai mēs esam pelnījuši beidzot atgriezties pie saviem mīļajiem klausītājiem klātienē, bet arī klausītāji ir pelnījuši baudīt mūsu mūziku dzīvajā izpildījumā bez ekrānu starpniecības. Ne velti mūsu jaunajā albumā ir iekļauta tik skaista dziesma “Aicini mani pie sevis”, un mēs no sirds aicinām, ar smaidu, ar mīlestību un kopīgu sadziedāšanos dziesmās “Upe”, “Gan jau”, “Ievai”, “Atvars” u.c.

Koncerta viesi aicināti ievērot oficiālo vakara ģērbšanās stilu: “vasara baltās noskaņās”, būs iespējams iegādāties izcilus Latvijas augļu un ogu vīnus baudīšanai pasākuma laikā.

Grupā „Sestā Jūdze” muzicē: dziedātājs un komponists Agris Gedrovičs (balss, akustiskā ģitāra), Modris Miķelsons (balss, basģitāra), Aldis Strazdiņš (bungas), Kristaps Rullis (stīlģitāra) un viens no labākajiem kantrimūzikas ģitāristiem Baltijā – Jānis Misiņš (ģitāras). Grupa „Sestā Jūdze” dibināta 2001. gadā, trīsreiz ieguvusi Latvijas mūzikas ierakstu Gada balvu, izdevusi vairākus mūzikas albumus, uzstājusies un godalgota dažādos kantrimūzikas festivālos Eiropā. Koncertējusi ne tikai Latvijā, bet arī Lietuvā, Vācijā, Lielbritānijā, Īrijā, Dānijā un Šveicē.

Biļetes uz grupas “SESTĀ JŪDZE” romantisko dziesmu vakaru iespējams iegādāties  šeit: www.bilesuparadize.lv. Biļetes cena 20.00 EUR. Koncertā tiks ievēroti visi valstī noteiktie epidemioloģiskās drošības pasākumi, tādēļ, ierodoties uz pasākumu, viesiem tiks lūgts kopā ar ieejas biļeti un personapliecinošu dokumentu uzrādīt derīgu digitālo Covid-19 sertifikātu, kas apliecina veikto vakcināciju, Covid-19 izslimošanu vai laboratorisko analīžu rezultātus.

Savu vakcinācijas fakta dokumentu / sertifikātu vari atrast mājaslapā www.covid19sertifikats.lv. Lūdzam to lejuplādēt savā viedtālrunī (netiek pieņemti ekrānšāviņi) vai ņemt līdzi tā papīra izdruku.

Saistībā ar sertifikātu kontroli viesi tiek aicināti ierasties vismaz stundu pirms koncerta sākuma un apskatīt brīnišķīgās muižas. Pēc pasākuma, iepriekš rezervējot par papildu samaksu, ir iespēja sevi palutināt, izbaudot Mārcienas un Kārļamuižas piedāvātos nakšņošanas un atpūtas pakalpojumus.

Ieskaties un nakšņo:  https://marciena.eu/

Ieskaties un nakšņo:  https://www.karlamuiza.lv/

!!! JA MAN NAV “COVID – 19” SERTIFIKĀTS, NEESMU PĀRSLIMOJIS, NEESMU VAKCINĒJIES UN  NEGRASOS, JŪTOS LABI UN MĪLU “SESTO JŪDZI”, KO MAN IESĀKT?

2 stundas pirms koncerta sākuma - no plkst. 18:00  būs iespējams BEZ MAKSAS veikt antigēnu testu, 15 minūšu laikā saņemot negatīvu rezultātu, baudīt svētkus. Tests derīgs 6 stundas.

UZMANĪBU! Tiem pasākuma apmeklētājiem, kuri izvēlēsies iegādāties biļeti uz vietas pirms koncerta, jāņem līdz pašiem savi krēsli vai pledi. Pārdošanā būs tikai stāvbiļetes!

 

Ieteikt

Pasākums ir noslēdzies
Biļešu cenas
20 €
  • pieejams

Pērkot biļetes internetā, tiek piemērota interneta veikala izmantošanas maksa. Lasīt šeit .

Iegādājoties biļetes tirdzniecības vietās, pakalpojuma maksa netiek piemērota. Tirdzniecības vietas