Der zināt
Organizators:
DAILES TEĀTRIS VSIA
Paredzēts priekš:
14+
Pasākuma valoda:
Latviešu

Uzzini vairāk

PIEKRIŠANA

ceturtdiena
2021. gada 23. septembris, 19:00
Dailes teātris Lielā zāle

 Rīga, Brīvības iela 75

Skatīt kartē Skatīt kartē

Biļete uz izrādi 10.08.2021.,11.08.2021.,12.08.2021., 23.09.2021., 24.09.2021. derīga tikai kopā ar Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu, kas apliecina, ka persona ir vakcinēta pret Covid-19 infekciju un ir pagājušas četrpadsmit dienas pēc pilna vakcinācijas kursa pabeigšanas ar Eiropas zāļu aģentūras vai līdzvērtīgu regulatoru reģistrētām vai Pasaules Veselības organizācijas atzītām vakcīnām atbilstoši vakcīnas lietošanas instrukcijai, vai no divdesmit divām līdz deviņdesmit dienām pēc vakcīnas “Vaxzevira” pirmās devas saņemšanas un uzreiz pēc “Vaxzevira” otrās devas saņemšanas, vai persona ir pārslimojusi Covid-19 infekciju.

Nīna Reina PIEKRIŠANA

Pirmizrāde – 2021. gada 12. augustā

Runā, ka mūsdienu britu dramaturģe Nīna Reina talantu mantojusi no sava tēva – laikmetīgā britu dzejnieka Kreiga Reina, vai arī izcilā krievu dzejnieka un rakstnieka, Nobela prēmijas literatūrā ieguvēja Borisa Pasternaka, kurš ir lugas autores onkulis. Jaunākā Nīnas Reinas darba "Piekrišana" centrā atrodas veiksmīgs trīsdesmitgadnieku pāris – grāmatu redaktore Kitija un viņas vīrs, daudzsološs zvērināts advokāts Edvards. Pēc nelielas atsvešināšanās viņiem ar bērniņa palīdzību nupat kā izdevies atkal satuvināties. Trauslo idilli satricina ne vien ārēji perfekto ģimenes draugu – juristu Reičelas un Džeika – attiecību krīze, kuras risināšanā metas kā Kitija un Edvards, tā viņa kolēģis, prokurors Tims, bet arī kāda krimināllieta, kurā cietusī tā arī nesaņem taisnīgu tiesu. Redzot vīra plūstošo izpratni par morāli, Kitija, gluži kā prokurors tiesas zālē, ceļ gaismā sen noklusētus pagātnes notikumus, lai inkriminētu pāridarījumus un saņemtu atmaksu, taču robeža starp upuri un varmāku nemaz nav tik strikta, kā sākumā varētu šķist.

Lomās: Mārtiņš Upenieks (Džeiks), Maija Doveika (Kitija), Dainis Grūbe (Edvards), Ilze Ķuzule-Skrastiņa (Reičela), Kaspars Dumburs (Tims), Anete Krasovska (Geila / Lora), Katrīna Griga (Zāra)

Režisore – Laura Groza-Ķibere, scenogrāfs – Mārtiņš Vilkārsis, kostīmu māksliniece – Ilze Vītoliņa, gaismu mākslinieks - Oskars Pauliņš, video mākslinieks - -8, mūzikas konsultants - Rūdolfs Dankfelds

 

Ieteikt

Biļešu cenas
30 €
  • pieejams
20 €
  • pieejams
15 €
  • pieejams
12 €
  • pieejams

Pērkot biļetes internetā, tiek piemērota interneta veikala izmantošanas maksa. Lasīt šeit .

Iegādājoties biļetes tirdzniecības vietās, pakalpojuma maksa netiek piemērota. Tirdzniecības vietas