Der zināt
Organizators:
DAILES TEĀTRIS VSIA
Pasākuma valoda:
Latviešu

Uzzini vairāk

DEGUNRADŽI

PIRMIZRĀDE

ceturtdiena
2021. gada 9. septembris, 18:00
Dailes teātris Lielā zāle

 Rīga, Brīvības iela 75

Skatīt kartē Skatīt kartē

Biļete uz izrādi 07.09.2021., 08.09.2021., 09.09.2021. derīga tikai kopā ar Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu, kas apliecina, ka persona ir vakcinēta pret Covid-19 infekciju un ir pagājušas četrpadsmit dienas pēc pilna vakcinācijas kursa pabeigšanas ar Eiropas zāļu aģentūras vai līdzvērtīgu regulatoru reģistrētām vai Pasaules Veselības organizācijas atzītām vakcīnām atbilstoši vakcīnas lietošanas instrukcijai, vai no divdesmit divām līdz deviņdesmit dienām pēc vakcīnas “Vaxzevira” pirmās devas saņemšanas un uzreiz pēc “Vaxzevira” otrās devas saņemšanas, vai persona ir pārslimojusi Covid-19 infekciju.

Ežēns Jonesko

DEGUNRADŽI

Komiska absurda drāma
No franču valodas tulkojusi Agnese Kasparova

Pirmizrāde - 2021. gada 9. septembrī

 

Ežēna Jonesko 1959. gadā sarakstītā komiskā absurda drāma vēsta par kādu iemigušu Francijas provinci, kurā klīst baumas par degunradžu uzlidojumu. Tomēr, kā jau tas dzīvē visbiežāk gadās, kamēr kāds tuvs draugs par degunradzi nav pārvērties, neviens mazpilsētas iedzīvotājs par degunradžu problēmu neliekas ne zinis, kur nu vēl ievēro kādus piesardzības pasākumus, lai sevi no degunradzības pasargātu. Kamēr vieni apgalvo, ka iespēja pārvērsties par degunradzi ir viltus ziņa, citi ceļ trauksmi un nelien ārā no mājas. Brīdī, kad pilsētas centrālajā laukumā par degunradzi pārvērties vietējais iedzīvotājs sabradā nevainīgu mājas kaķi, provinces iedzīvotājus pārņem masu psihoze, kurai apņēmies pretoties vienīgi šarmantais un elegantais dīkdienis Beranžē. Viņš gatavs darīt visu, sākot ar pašizolāciju un beidzot ar stāšanos uz kara takas pret degunradžu armiju.

Lomās: Toms Veličko (Beranžē), Lauris Dzelzītis (Žans), Anete Krasovska (Deizija), Juris Bartkevičs (Botārs), Ģirts Ķesteris (Loģiķis), Vita Vārpiņa (Mājsaimniece / Befa kundze), Artūrs Skrastiņš (Pārdevēja sieva / Papijons), Indra Briķe (Pārdevējs / Vecā vīra sievas balss), Ieva Segliņa (Kafejnīcas saimniece / Didāre), Juris Strenga (Vecais kungs), Dainis Gaidelis (Kungs ratiņkrēslā), Aldis Siliņš (Oficiants / Ugunsdzēsējs)

Režisore - Ildikó Gáspár

Scenogrāfija un kostīmi - Dzudzilo Krista un Reinis

Horeogrāfe - Veronika Szabó

Mūzikas autore - Bernadett Tarr

Video mākslinieks - András Juhász

Gaismu mākslinieks - Bányai Tamás

Radošās grupas producente - Ildikó Ságodi

 

 

Ieteikt

Biļešu cenas
40 €
  • pieejams
30 €
  • pieejams
20 €
  • pieejams
15 €
  • pieejams

Pērkot biļetes internetā, tiek piemērota interneta veikala izmantošanas maksa. Lasīt šeit .

Iegādājoties biļetes tirdzniecības vietās, pakalpojuma maksa netiek piemērota. Tirdzniecības vietas