MARHILS UN DRAUGI | Igo, Aija Andrejeva

piektdiena
2021. gada 20. augusts, 20:00
Dobele Ķestermeža estrāde

 Dobele, Ābeļu iela

Skatīt kartē Skatīt kartē

20. augustā plkst. 20 Dobelē, Ķestermeža estrādē norisināsies koncerts «Marhils un draugi», kurā piedalīsies dziedātāji Igo un Aija Andrejeva, kā arī, protams, pats komponists un daudzu skaistu dziesmu autors Uldis Marhilevičs. Par pavadījumu parūpēsies instrumentālā grupa. 

Šī pati koncertprogramma skanēs arī 25. jūlijā plkst. 16 Kandavas brīvdabas estrādē «Ozolāji»kur Ulda Marhileviča dziesmas izdziedās Ivo Fomins, Aija Andrejeva, Igo un Antra Stafecka.

«Vienkārši nāciet klausīties, jo būs visplašākais repertuārs – dziesmas no dažādiem laikiem: sākot no «Lūguma», kuru kādreiz dziedāja Mirdza Zīvere; protams, «Tikai tā» un daudzas citas no «Liepājas brāļu» repertuāra, «Mēs varam līdzās būt»; fragmenti no dziesmu spēles «Tobāgo»; protams, arī dziesmas no grupas «Remix» repertuāra, un daudz kas cits,» par to, kas sagaidāms šajos koncertos, saka komponists. 

«Mana vasara ir izdevusies, ja varu uzstāties kopā ar Uldi, un mēs ar viņu kopā koncertējam jau sešus gadus. Vienmēr esmu priecīga par šādu iespēju, turklāt šovasar būs divi koncerti, tāpēc vasara būs izdevusies! Turklāt šajos abos koncertos būsim lieliska kompānija,» gandarījumu pauž dziedātāja Aija Andrejeva. «Man Ulda dziesmas ir ļoti mīļas, un vienmēr tās izpildu ar lielu baudu un prieku. Šajos koncertos dziedāšu gan solo, gan, iespējams, kādu duetu kopā ar Ivo Fominu. Pagaidām galīgais repertuārs vēl nav zināms, taču ceru, ka Marhils man uzticēs nodziedāt dziesmu «Vēl», kuru savulaik dziedāja Mirdza Zīvere un kura nu ir mana mīļākā Ulda komponētā dziesma. Nu jau man ir radusies sajūta, ka tā ir mana dziesma, jo arī neviens pašas koncerts man nav iedomājams bez šīs dziesmas. Tas koncertos allaž ir absolūts «sprādziens», un ja vēl varēšu to dziedāt kopā ar pašu Uldi… Tajā visā ir kaut kāda maģija!» piebilst Aija.

Koncertus varēs apmeklēt pret «Covid-19» vakcinētas vai «C19» pārslimojušas personas, pie ieejas koncertā uzrādot atbilstošu sertifikātu un personību apliecinošu dokumentu. 

 

Ieteikt

Biļešu cenas
18 €
  • pieejams

Pērkot biļetes internetā, tiek piemērota interneta veikala izmantošanas maksa. Lasīt šeit .

Iegādājoties biļetes tirdzniecības vietās, pakalpojuma maksa netiek piemērota. Tirdzniecības vietas