Der zināt
Organizators:
Lielais Dzintars, SIA
Pasākuma valoda:
Latviešu
Bezmaksas ieeja bērniem
Līdz 7 gadu vecumam (iesk.)

Uzzini vairāk

EKSKURSIJA KONCERTZĀLĒ LIELAIS DZINTARS/LV

Šī pasākuma biļešu iegādes laiks ir beidzies
Šī pasākuma biļešu iegādes laiks ir beidzies

Der zināt

Liepājas koncertzāle “Lielais dzintars” ar patiesu prieku izziņo koncertzāles atkalatvēršanu un 2021. gada ekskursiju sezonu! Visas vasaras garumā, katru sestdienu un svētdienu plkst.11.00 aicinām doties aizraujošā pastaigā un atklāt Liepājas koncertnama dārgumus!

Tiekoties ar apmeklētājiem pēc teju pusgada pārtraukuma, būsim pagodināti iepazīstināt ar klusajā periodā radītajiem jaunumiem — atklāsim, kas ir digitālā koncertzāle un akustiskā ierakstu studija, uzzināsim, kur slēpjas robotkameras un kā norit aizkulišu dzīve!

Gida pavadībā ekskursijas apmeklētāji iepazīs vienu no Latvijas neparastākajām un oriģinālākajām būvēm, kuras celtniecībā izmantotas 900 tonnas metāla un 11 tūkstoši kubikmetru betona, bet dzintaroto fasādi veido 4500 kvadrātmetri unikālu stikla plākšņu!

Pastaigas gaitā atklāsim ne tikai septiņus stāvus augstās ēkas noslēpumus, bet, pateicoties fonda “Uniting History” izveidotajam video materiālam, uzzināsim arī kā veidojusies Liepājas mūzikas dzīve, kuras profesionālās darbības pirmsākumi meklējumi jau 18. gadsimtā!

Biļetes uz ekskursiju var iegādāties interneta vietnē www.bilesuparadize.lv , “Biļešu paradīzes” kasēs visā Latvijā un koncertzāles "Lielais dzintars" informācijas centrā.

 

Ekskursija notiek latviešu valodā, bet gids var pielāgot saziņas valodu apmeklētāju ērtībām.

 

Ekskursijas cenas:

Pieaugušajiem*** - 2,50 eiro

Skolēniem, studentiem, pensionāriem, personām ar I un II grupas invaliditāti un pavadoņiem*** - 1,50 eiro , uzrādot derīgu apliecinošo dokumentu

Bērniem līdz 7 gadu vecumam *** ieeja bezmaksas, apmeklējot ekskursiju kopā ar vecākiem.

 

(***) Lūdzam ņemt vērā, ka, ievērojot pašlaik valstī noteiktos ierobežojumu atvieglojumus, ekskursijas, tāpat kā citus organizētus kultūras pasākumus, var apmeklēt tikai personas (t.sk. visa vecuma bērni), kas var uzrādīt sadarbspējīgu sertifikātu, apliecinot covid-19 pārslimošanu vai vakcinēšanos. 

 

Lūdzam ņemt vērā, ka apmeklētājus var neielaist visās ekskursijas maršrutā paredzētajās telpās, ja to konkrētajā brīdī neļauj tehniskie, mākslinieciskie vai citi apstākļi.

 

Organizē: Lielais dzintars

Uzziņām:

+371 634 24555

[email protected]

www.lielaisdzintars.lv

 

Ieteikt

Pasākums ir noslēdzies
Biļešu cenas
2.5 €
  • pieejams

Pērkot biļetes internetā, tiek piemērota interneta veikala izmantošanas maksa. Lasīt šeit .

Iegādājoties biļetes tirdzniecības vietās, pakalpojuma maksa netiek piemērota. Tirdzniecības vietas