MĀRCIS AUZIŅŠ. Koncertprogramma / Lielā plūsma

sestdiena
2021. gada 24. jūlijs, 20:00
Mazmežotnes muiža, pasākumu šķūnis

 Mazmežotne, Rundāles pag., Rundāles nov.

Skatīt kartē
Biļešu cenas no 35€

Der zināt

Organizators:
Sējas, ZS

Ģitārists Mārcis Auziņš koncertprogrammā "Lielā plūsma"

 

Pie klausītājiem ceļu uzsāk izcilā ģitārista Mārča Auziņa trešā koncertprogramma un mūzikas albums "Lielā plūsma".

"Pārdomas par laiku, telpu un esību ir iedvesmojušas mani trešajam solo albumam , kuram dots nosaukums “Lielā Plūsma”. Muzikālā materiāla pamatā ir iekšēji rezonējošas sajūtas un atklāsmes par Visuma mūžam mainīgo dabu, neapturamo laika un notikumu ritumu un manu kā cilvēka un mūziķa lomu šinī procesā - Lielajā plūsmā. Es ticu, ka mana artava un loma bezgalīgā laika nogrieznī ir muzicēšana, komponēšana un koncertēšana. Mijiedarbībā ar klausītāju tas ir tas, kas mani spēcina, iedvesmo un motivē nekad neapstāties un būt pastāvīgā muzikālas izaugsmes virpulī.
Albumā “Lielā plūsma” apkopota jaunrade, kas tapusi pēdējo trīs gadu laikā dzīvojot, vērojot un dienu no dienas esot muzikālā fokusā, praktizējot ģitārspēli un jaunatklājot.

Koncertprogrammā līdzās albumā iekļautajai jaunradei dzirdēsiet arīdzan īpaši koncertprogrammai tapušas ģiāras solo aranžijas skaņdarbiem no tādiem pasaules mūzikas smagsvariem kā The Beatles, Sting, Evis Presley un daudziem citiem."

 

Ierašanās no pl. 19:00.  Koncerta sākums pl.20:00. 

Koncerta bufetē būs iespējams iegādāties dzērienus un uzkodiņas.     

 

P.S. Ar koncerta biļetes iegādāšanos un savu klātbūtni koncerta laikā - neiebilstat, ka pasākuma laikā uzņemtais foto un video būs izmantots publicitātes nolūkiem, kā arī esiet informēti, ka pasākuma vietā būs ievēroti un pildīti pašreizējie MK noteikumi un ierobežojumi kultūras pasākuma - koncerta apmeklētājiem.

 

Ieteikt

Biļešu cenas
45 €
  • pieejams
40 €
  • pieejams
35 €
  • pieejams

Pērkot biļetes internetā, tiek piemērota interneta veikala izmantošanas maksa. Lasīt šeit .

Iegādājoties biļetes tirdzniecības vietās, pakalpojuma maksa netiek piemērota. Tirdzniecības vietas