Koncerts MŪZIKA VASARAS VAKARĀ

Šī pasākuma biļešu iegādes laiks ir beidzies
Šī pasākuma biļešu iegādes laiks ir beidzies

Der zināt

Ar koncertu Mūzika vasaras vakarā - Ievas Salietes, Matīsa Čudara, Dārtas Paldiņas, Jēkaba Nīmaņa un vokālās grupas Putni sniegumā 19. jūnijā plkst. 20.00, tiks atklāts vasaras koncertu cikls Rīgas Latviešu biedrībā.
Koncerta Mūzika vasaras vakarā programmā, maigi atsvaidzinošā kokteilī iejaukti 14. -16.gs. dažādās Eiropas valstīs tapuši mīlas madrigāli komponistes Annas Veismanes un koncerta dalībieku aranžējumos, 14 -15.gs. kompozīcijas klavesīnam solo, improvizācijas, kā arī Edgara Cīruļa, Jēkaba Nīmaņa un Matīsa Čudara oriģinālmūzika, kas rakstīta īpaši šim izpildītāju sastāvam, radoši savienojot seno un mūsdienu mūziku.

Koncertā piedalās:
Ieva Saliete (viduslaiku klavesīns)
Dārta Paldiņa (rata lira)
Jēkabs Nīmanis (klarnete)
Matīss Čudars (elektriskā ģitāra)
Vokālā grupa Putni

Koncerts tapis ar Rīgas domes izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu.

Koncertu iespējams apmeklēt tiem skatītājiem, kuri ir vakcinēti pret Covid-19, un ir pagājušas 14 dienas pēc pilna vakcinācijas kursa pabeigšanas vai trīs nedēļas pēc saņemtas pirmās ražotāja AstraZeneca vakcīnas, kā arī tiem skatītājiem, kuri Covid-19 pārslimojuši pēdējo 6 mēnešu laikā. Kā arī tiem klausītājiem, kas pēdējo 48 stundu laikā ir veikuši Covid-19 testu un tas ir negatīvs vai pēdējo 6 stundu laikā ir veikuši Covid-19 ātro antigēna testu un tas ir negatīvs.

 

Ieteikt

Pasākums ir noslēdzies
Biļešu cenas
10 €
  • pieejams

Pērkot biļetes internetā, tiek piemērota interneta veikala izmantošanas maksa. Lasīt šeit .

Iegādājoties biļetes tirdzniecības vietās, pakalpojuma maksa netiek piemērota. Tirdzniecības vietas