29. Liepājas Starptautiskais zvaigžņu festivāls. GEORGIJS OSOKINS. Friderika Šopēna klaviermūzika

piektdiena
2021. gada 2. jūlijs, 20:00
Skatīt kartē

 

GEORGIJS OSOKINS. FRIDERIKA ŠOPĒNA KLAVIERMŪZIKA

Georgijs OSOKINS – klavieres

Programmā:

Frideriks ŠOPĒNS

*

Spožā uzvara prestižajā Šopēna konkursā Varšavā, koncertdarbība un vizuālais tēls – viss liecina, ka starptautiski atzītais pianists Georgijs Osokins ir ciešā garīgā tuvībā ar dižo poļu ģēniju.

Arī mums būs iespēja par to pārliecināties programmā, kas veltīta tikai un vienīgi Šopēnam – sapņainam, brāzmainam, vīrišķīgi ieturētam, pārjutekliskam, neizzināmam, uzminamam.

Programma veidota oriģinālā un aizraujošā dažādu žanru kompozīciju virknējumā. 

Ievadā likta noktirne; protams, skanēs komponistam tik tuvās mazurkas (viņa radošā mūža caurviju žanrs), būs kādas 10. opusa un 25. opusa etīdes (arī tā, ko mēdz saukt par “Revolucionāro”) un daži eleganti valši; pirmās daļas saturā ievīta aizraujošā, kontrastpilnā Fantāzija faminorā un Trešā balāde, kuras tapšanu, iespējams, iedvesmojis kāds ūdens gars, savukārt koncerta noslēgumā likta vērienīgā un karaliskā Polonēze Labemolmažorā op. 53.

 

Atbalsta: Latvijas Republikas Kultūras ministrija, Valsts kultūrkapitāla fonds un Liepājas pilsēta.

-

Cita informācija:

Atlaides:

  • Skolēniem, studentiem, invalīdiem, pensionāriem – 2,-EUR
  • 3+ ģimenes kartes īpašniekiem - 30%

NB.  Apmeklējot koncertu, jāuzrāda atlaidi apliecinošs dokuments.

 

Uz pasākumiem, kas paredzēti pieaugušo auditorijai, bērni līdz 7 gadu vecumam netiek ielaisti.

Apmeklētājiem ratiņkrēslos , iepriekš piesakoties, piedāvājam īpašas vietas parterā (Ieejas biļetes). Īpašās biļetes iespējams rezervēt un iegādāties tikai Biļešu Paradīzes kasēs un  koncertzāles “Lielais dzintars” Informācijas centrā pa tālruni +371 63424555, vai e-pastu [email protected]. Citiem apmeklētājiem lūdzam iegādāties sēdvietas nevis ieejas biļetes!

Uz koncertu varat ierasties jau stundu pirms pasākuma sākuma. 

Biļetes uz mūsu rīkotajiem koncertiem jāiegādājas katram pasākuma apmeklētājam.

Lūdzam koncertzālē ierasties savlaicīgi - pēc 3. zvana ieeja zālē tiek pārtraukta. 
Koncertzāles apmeklētājiem ir pienākums pirms ieiešanas zālē izslēgt mobilos telefonus, atskaņotājus, pulksteņu vai citu elektronisko ierīču skaņas signālus. 

Apmeklētajiem ir aizliegts lietot un izmantot fotoaparātus, kino un video kameras, kā arī skaņu ieraksta aparatūru  pasākuma laikā. Fotografēšana, filmēšana un audio ieraksta veikšana ir pieļaujama tikai profesionāliem mērķiem, iepriekš to saskaņojot ar Liepājas Simfonisko orķestri.

Pasākuma laikā var tikt veikta Liepājas Simfoniskā orķestra rīkota filmēšana un/vai fotografēšana. Iegādājoties biļeti uz pasākumu, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt fotografēts un/vai filmēts, ka viņa attēls var tikt izmantots filmās, fotogrāfijās, audiovizuālajos ierakstos un reklāmas materiālos. Visas tiesības uz šādiem materiāliem un to izmantošanu pieder Liepājas Simfoniskajam orķestrim, kurš var tos izmantot pēc saviem ieskatiem jebkuros plašsaziņas līdzekļos reklāmas nolūkos vai citam mērķim, tai skaitā komerciālos nolūkos, (piemēram, DVD izdošanā), bez jebkādas atlīdzības vai kompensācijas par iepriekš minēto apmeklētājam.

 

www.liepajassimfoniskais.lv

 

 

Ieteikt

Biļešu cenas
25 €
  • pieejams
20 €
  • pieejams
15 €
  • pieejams
12 €
  • pieejams
10 €
  • pieejams

Pērkot biļetes internetā, tiek piemērota interneta veikala izmantošanas maksa. Lasīt šeit .

Iegādājoties biļetes tirdzniecības vietās, pakalpojuma maksa netiek piemērota. Tirdzniecības vietas