Der zināt
Organizators:
DAILES TEĀTRIS VSIA
Pasākuma valoda:
Latviešu

Uzzini vairāk

DAILES KANONS | Kantāne. Ķuzule-Skrastiņa. Pauls.

PIRMIZRĀDE

otrdiena
2021. gada 7. septembris, 20:00
Dailes dārzs

 Rīga, Brīvības iela 75

Skatīt kartē Skatīt kartē

Biļete uz izrādi 7.09.2021., 8.09.2021., 09.09.2021. derīga tikai kopā ar Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu, kas apliecina, ka persona ir vakcinēta pret Covid-19 infekciju un ir pagājušas četrpadsmit dienas pēc pilna vakcinācijas kursa pabeigšanas ar Eiropas zāļu aģentūras vai līdzvērtīgu regulatoru reģistrētām vai Pasaules Veselības organizācijas atzītām vakcīnām atbilstoši vakcīnas lietošanas instrukcijai, vai no divdesmit divām līdz deviņdesmit dienām pēc vakcīnas “Vaxzevira” pirmās devas saņemšanas un uzreiz pēc “Vaxzevira” otrās devas saņemšanas, vai persona ir pārslimojusi Covid-19 infekciju.

 

DAILES KANONS | Kantāne. Ķuzule-Skrastiņa. Pauls.

Ausma Kantāne, Ilze Ķuzule-Skrastiņa, Raimonds Pauls

 

Idejas autors – Viesturs Kairišs

Scenogrāfe – Ieva Jurjāne

Kostīmu māksliniece – Ilze Vītoliņa

Mūzikas konsultants – Juris Vaivods

Dramaturģijas konsultante – Justīne Kļava

 

Latvijas kultūras kanonā līdzās citām Latvijas kultūras vērtībām ietverti ne vien komponistu Raimonda Paula un Imanta Kalniņa darbi, bet arī režisora Eduarda Smiļģa veidotais Dailes teātris, režisora un dramaturga Pētera Pētersona veidotais dzejas teātris un arhitektes Martas Staņas projektētā Dailes teātra ēka.

Kādas vērtības jūs iekļautu pašu sastādītā kultūras kanonā? Tajā būtu vairāk dzejas vai mūzikas? Komponisti vai pianisti? Aktieri vai rakstnieki? Ēkas vai ainavas?

"Dailes Kanons" ir teātra simtgades svinību ietvaros tapis septiņu koncertu cikls, kas vāros vasaras vakaros aicinās skatītājus pulcēties Dailes dārzā, lai brīnišķīgu pianistu atskaņotas klaviermūzikas pavadībā dotos noslēpumainā poēzijas un mākslas pasaulē, kuras centrā mirdzēs galvenā Dailes kanona vērtība - izcilie Dailes teātra aktieri.

1994. gadā režisora Kārļa Auškāpa vadībā Dailes teātrī top Ausmas Kantānes monoizrāde “Visi koki Dieva doti”. To veido Vizmas Belševicas dzeja un Raimonda Paula mūzika. Ausma Kantāne par darbu saņem “Spēlmaņu nakts” apbalvojumu kā gada labākā aktrise, bet pati izrāde tiek atzīta par sezonas labāko latviešu literatūras iestudējumu. “Dailes kanona” septītais koncerts ir atkalredzēšanās ar Raimondu Paulu un Ausmu Kantāni, bet Vizmas Belševicas dzejas pasaulē šoreiz ielūkosies arī Ilze Ķuzule-Skrastiņa.

 

Ieteikt

Izpārdots
Biļešu cenas
30 €
  • nav pieejams
20 €
  • nav pieejams
12 €
  • nav pieejams

Pērkot biļetes internetā, tiek piemērota interneta veikala izmantošanas maksa. Lasīt šeit .

Iegādājoties biļetes tirdzniecības vietās, pakalpojuma maksa netiek piemērota. Tirdzniecības vietas