Der zināt
Organizators:
Riekstu kalns, SIA
Bezmaksas ieeja bērniem:
Nav paredzēta

RIEKSTUKALNS pacēlāja biļete ar rezervāciju.

Apliecinu, ka esmu informēts, ka “Riekstukalns” slēpošanas bāzē un pie tās teritorijas ir noteikta 2 metru distancēšanās no citām mājsaimniecībām / Pērkot biļetes apmeklētājs pats ir atbildīgs par laika apstākļu piemērotības izvērtēšanu slēpošanas kalna apmeklējumam. Apņemos ievērot epidemoloģiskos drošības noteikumus un slimības simptomu gadījumā slēpošanas bāzi neapmeklēt. Apliecinu ka esmu iepazinies ar slēpošanas bāzes iekšējās kārtības noteikumiem (https://www.riekstukalns.lv/lv/noteikumi).
Biļešu cenas no 16 €

Der zināt

Organizators:
Riekstu kalns, SIA
Bezmaksas ieeja bērniem:
Nav paredzēta

Vēršam uzmanību tam, ka saistībā ar nepieciešamību regulēt apmeklētāju skaitu trasē, biļete ir nepieciešama arī bērniem no 0 līdz 12 gadu vecumā - 6,00 €.

No 15. februāra darba dienu biļetes senioriem pieejamas ar atlaidi - biļetes cena 6 eiro. Brīvdienās - pilna cena. Senioriem, kas vecāki par 75 gadiem, darba dienās trase pieejama bez maksas, brīvdienās - pilna cena.

Riekstukalns ir lielākais slēpošanas kūrorts Baltijā un atrodas pavisam tuvu galvaspilsētai, apmēram 30 minūšu braucienā no Rīgas robežas, tāpēc ziemas priekus var baudīt ne tikai nedēļas nogalēs, bet arī darba dienas vakaros. Riekstukalna slēpošanas trases ir piemērotas gan pieredzējušiem slēpotājiem un snovotājiem, gan mierīgāku nobraucienu cienītājiem un arī tiem, kuri tikai nesen sākuši apgūt šos ziemas sporta veidus. Aicinām Tevi iepazīties ar Riekstukalna trasēm un atrast savējo!

Aicinām izvēlēties Jums visērtāko dienu un laiku, kurā izbaudīt ziemas priekus Riekstukalnā! Iegādājoties biļeti uz konkrēto dienas 2 h periodu, Jūs automātiski veicat laika rezervāciju. Pēc laicīgas ierašanās kalnā, uzrādot iegādāto biļeti kasē, Jūs saņemsiet pacēlāja biļeti.

 

Iegādājoties biļetes apmeklētājiem obligāti jāiepazīstas ar “Riekstukalna” noteikumiem –www.riekstukalns.lv/lv/noteikumi

Biļešu rezervācija pa telefonu netiek veikta.

 

Ieteikt

Izpārdots
Pasākums ir sācies
Biļešu cenas
16 €
  • pieejams

Pērkot biļetes internetā, tiek piemērota interneta veikala izmantošanas maksa. Lasīt šeit .

Biļešu tirdzniecība pieejama tikai interneta veikalā