Der zināt
Organizators:
Froks, SIA
Bezmaksas ieeja bērniem:
Nav paredzēta

MILZKALNS pacēlāja biļete ar rezervāciju.

ceturtdiena
2021. gada 4. marts, 12:30
MILZKALNS atpūtas komplekss

 Smārdes pag., Dižkalni

Skatīt kartē Skatīt kartē
Apliecinu, ka esmu informēts, ka “Milzkalns” slēpošanas bāzē un pie tās teritorijas ir noteikta 2 metru distancēšanās no citām mājsaimniecībām / Pērkot biļetes apmeklētājs pats ir atbildīgs par laika apstākļu piemērotības izvērtēšanu slēpošanas kalna apmeklējumam. Apņemos ievērot epidemoloģiskos drošības noteikumus un slimības simptomu gadījumā slēpošanas bāzi neapmeklēt. Apliecinu ka esmu iepazinies ar slēpošanas bāzes iekšējās kārtības noteikumiem (https://milzkalns.lv/noteikumi/).
Biļešu cenas no 15 €

Der zināt

Organizators:
Froks, SIA
Bezmaksas ieeja bērniem:
Nav paredzēta

UZMANĪBU! No 8. februāra bērniem līdz 7 gadu vecumam ir jābūt aktīvai kalna apmeklējuma rezervācijai vai iegādātām pacēlāja biļetēm, saskaņā ar pacēlāja izmantošanas cenrādi bērniem līdz 12 gadu vecumam.

No 22. februāra pensionāriem atlaides pacēlāja biļetēm tiek piemērotas tikai darba dienās!

 

Milzkalns ir viens no populārākajiem Latvijas slēpošanas kūrortiem, kur satiekas stilīgākie aktīvās atpūtas atbalstītāji. Tas pilnīgi noteikti ir vismājīgākais un draudzīgākais atpūtas komplekss, kur ziemas priekiem var nodoties visa ģimene.

Aicinām izvēlēties Jums visērtāko dienu un laiku, kurā izbaudīt ziemas priekus Milzkalnā! Iegādājoties biļeti uz konkrēto dienas 2 h periodu, Jūs automātiski veicat laika rezervāciju. Pēc laicīgas ierašanās kalnā, uzrādot iegādāto biļeti kasē, Jūs saņemsiet pacēlāja biļeti.

Dažāda garuma un grūtības pakāpju trases līdz pat 320m garumā, kur labi jutīsies gan pilnīgi iesācēji, gan reāli slēpošanas un snovborda guru. Jūsu ērtībām esam aprīkojuši kalnu ar 9 mūsdienīgiem pacēlājiem – 3 enkura, 5 teleskopa tipa un 1 striķa pacēlāju. Aktuālo informāciju par atvērtajām trasēm atradīsi www.milzkalns.lv.

Biļešu rezervācija pa telefonu netiek veikta.

 

Ieteikt

Izpārdots
Pasākums ir sācies
Biļešu cenas
15 €
  • pieejams

Pērkot biļetes internetā, tiek piemērota interneta veikala izmantošanas maksa. Lasīt šeit .

Biļešu tirdzniecība pieejama tikai interneta veikalā