Der zināt
Organizators:
Ogres novada kultūras centrs, PA

SEŠI. Visa izrāde.

ceturtdiena
2021. gada 7. janvāris, 19:00
Ieraksts

 Latvija

Šī pasākuma biļešu iegādes laiks ir beidzies
Šī pasākuma biļešu iegādes laiks ir beidzies

Der zināt

Seši ļoti dažādi cilvēki un seši monologi. Katrs no viņiem runā par savām problēmām, savu pieredzi, un visi viņi runā par naudu. Viņu monologi nav savstarpēji saistīti, tomēr kopā tie veido tādu kā mūsu sabiedrības portretu. It kā būdami sadzīviski, tie sasniedz absurda robežu, ļaujot vienkāršas lietas ieraudzīt plašākā kontekstā. Vai pēc krīzes mēs būsim citādāki? Vai atkal metīsimies trakajā skrējienā, lai censtos atgūt nokavēto? Igauņu autora Andrusa Kivirehka teksts pandēmijas kontekstā izskan negaidīti aktuāli.  

 

Radošā komanda: režisors Jānis Kaijaks, māksliniece Ilze Kupča-Ziemele, video mākslinieks Krišjānis Kupčs, radošā direktore Ieva Rodiņa. Tulkotāja: Maima Grīnberga. Mūzika: grupa “Oghre”. Atbalsta: “Cannelle Bakery”.

 

PIRMAIS MONOLOGS (lomā Margarita Lutere). “Pagājušajā gadā vīrs piedzēries palika guļam uz dzelzceļa, un viņam pāri pārbrauca vilciens. Sašķaidīja gabalu gabalos, galvu tā arī neatrada, kas zina, kur tā aizripoja, kur nonāca…”

OTRAIS MONOLOGS (lomā Pēteris Zilberts): “Es reizēm dzirdu, kā jauni cilvēki runā, ka viņiem ir stress. Es nezinu, ko tas vārds nozīmē. Vai arī lasu avīzē, ka dažiem nav ne naudas, ne darba, – nu re, to es arī nesaprotu.”

TREŠAIS MONOLOGS (lomā Linda Plaude): “Nauda mani neinteresē vispār. Bāc, es nesaprotu, kāpēc cilvēki nonstopā cepas par naudu – es ļoti labi iztieku bez naudas!”

CETURTAIS MONOLOGS (lomā Guntars Arājs): “Pakaļā, es jums teikšu. Mežonīgi vajag piķi! Tūlīt un uz vietas! Man tūlīt un uz vietas vajag četras štukas. Kur lai izrauj?”

PIEKTAIS MONOLOGS (lomā Maija Vilima-Kravale): “Man viss pierakstīts. Ieņēmumi un izdevumi. Es precīzi zinu, cik mēs ar vīru katru mēnesi pelnām un cik daudz no tā paliek pāri pēc īres nomaksas.”

SESTAIS MONOLOGS (lomā Kalvis Kravalis): “Loto es spēlēju katru nedēļu. Briesmīgi gribētos laimēt mazliet naudas, nu, kādus desmit eiro, piemēram... Pat simtnieku varētu laimēt, tas būtu vēl jaukāk, tas būtu pavisam jauki.”

 

 

Iespējams iegādāties biļeti vai nu uz kādu no sešiem atsevišķajiem monologiem (1 EUR), vai visu izrādi (4,50 EUR).

Skatītājiem, kuri vēlas atbalstīt Ogres teātra darbību pandēmijas krīzes laikā, pieejamas biļešu opcijas: teātra atbalstītāja biļete (6 EUR) un mecenāta biļete (12 EUR).

Nopērkot biļeti, skatītājs saņems saiti uz izrādes ierakstu platformā Youtube.com, kurā būs skatāma izrāde. Izrāde platformā Youtube būs skatāma neierobežotu reižu skaitu līdz 2021. gada 7. janvārim.

 

Ieteikt

Izpārdots
Pasākums ir noslēdzies
Biļešu cenas
12 €
  • pieejams
6 €
  • pieejams
4.5 €
  • pieejams

Pērkot biļetes internetā, tiek piemērota interneta veikala izmantošanas maksa. Lasīt šeit .

Biļešu tirdzniecība pieejama tikai interneta veikalā