KINO /MIJKRĒSLĪ/

Šī pasākuma biļešu iegādes laiks ir beidzies
Šī pasākuma biļešu iegādes laiks ir beidzies

Der zināt

Režisors: Šarūnas Bartas
Lomās: Arvydas Dapšys, Marius Povilas, Elijas Martynenko, Valdas Virgailis

Žanrs: Drāma
Valsts: Lietuva, Francija, Čehija, Portugāle, Latvija 2020
Filmas garums: 2h 08 min
Lidz 16 g.v. – neiesakam

Padomju armijas okupētās Lietuvas iedzīvotāji, kuri neatbalsta jauno varu, 1948. gadā vēl cer uz ārvalstu palīdzību neatkarības atgūšanā. Ekonomisko, politisko un sociālo represiju laikā deviņpadsmit gadus vecais Unte cenšas izprast sevi un apkārt notiekošo. Cilvēku attiecības ir sarežģītas gan mājnieku saimniecībā, gan mežabrāļu mītnē netālajā egļu mežā. Savulaik puiša audžutēvs par pārāk augstu cenu ieguvis tīkoto pārticību, tāpēc nevēlas, lai patiesības noliegumā sevi sabeigtu arī Unte: “Kad kļūst smagi – ciet, bet nelūko pēc patvēruma melos.”
Starptautiski ievērojamā režisora Šarūna Barta mēģinājums bezkaislīgi ieskatīties vēstures periodā, kad nacionālo partizānu vienības rīkoja bruņotu pretošanos padomju režīmam, bet nepiesliešanās vienai karojošajai pusei tika uztverta kā piederība otrai. Katrs cīnījās par to, kam ticēja. Vai savas pārliecības un valsts brīvības vārdā ir vērts upurēt dzīvību? Mijkrēslī iekļauta šī gada Kannu kinofestivāla oficiālajā konkursa programmā.

Filma lietuviešu un krievu valodās ar subtitriem latviešu valodā.

 

Iegādājoties biļeti uz šo pasākumu, Jūs apliecināt, ka:
- ievērosiet visus 'Covid-19' izplatības ierobežošanai ieviestos drošības pasākumus, informācija par kuriem būs pieejama arī koncerta norises vietā;
- respektēsiet koncerta organizatoru norādījumus norises vietā - par apmeklētāju plūsmas organizāciju, par higiēnas prasību ievērošanu, dezinfekcijas līdzekļu pieejamību u. c. Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju valstī saistībā ar vīrusinfekcijas Covid-19 izplatību un rūpējoties par apmeklētāju un mākslinieku drošību, turpmāk, apmeklējot publiskus pasākumus Koncertzālē "Cēsis", pirms un pēc koncerta/izrādes, kā arī starpbrīžu laikā, obligāti ir jālieto mutes un deguna aizsargmaskas. Gadījumā, ja Jums būs aizmirsies tās paņemt līdz, vienreiz lietojamās medicīniskās maskas būs iespēja iegādāties koncertzāles kasē. Maskas pēc apmeklētāju izvēles ir atļauts noņemt laikā, kamēr atrodaties savā personalizētajā sēdvietā skatītāju zālē.

Atgādinām, ka biļešu personalizācija ir obligāta! Iegādājoties biļetes kasēs, to veiks kasieris, savukārt, pērkot biļetes interneta veikalā, automātiski būs jāaizpilda lauki ar informāciju par sevi.

Aicinām apmeklētājus publiskajās zonās ievērot distancēšanos un nedrūzmēties. 

Rūpēsimies par savu un apkārtējo veselību un novēlam patīkamu pasākuma apmeklējumu!

 

Ieteikt

Izpārdots
Pasākums ir noslēdzies
Biļešu cenas
5 €
  • pieejams

Pērkot biļetes internetā, tiek piemērota interneta veikala izmantošanas maksa. Lasīt šeit .

Iegādājoties biļetes tirdzniecības vietās, pakalpojuma maksa netiek piemērota. Tirdzniecības vietas