Liepājas Tautas teātra izrāde / Kad koki runāja

Šī pasākuma biļešu iegādes laiks ir beidzies
Šī pasākuma biļešu iegādes laiks ir beidzies

Der zināt

Sakarā ar valstī izsludināto ārkārtējo situāciju IZRĀDE PĀRCELTA uz 2021.gada janvāri! Precīzāka informācija sekos. Iegādātās biļetes derīgas.

Izrāde “Kad koki runāja” tapusi pēc Kārļa Skalbes pasaku motīviem par godu rakstnieka un dzejnieka 140. jubilejai. Uzvedums ir par dzīves vērtībām – mīlestību un iejūtību, par otra cilvēka sadzirdēšanu. 
Režisore Ināra Kalnarāja izrādi iecerējusi kā spēli ar audiovizuāliem efektiem, kas top sadarbībā ar jauno mediju mākslinieku Māri Deju, kurš gatavo audiovizuālas projekcijas un skaņu efektus. Kostīmus veido māksliniece Dace Lanka.

Lomās: Liepājas Tautas teātra aktieri

Rīko: Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs

Mērķauditorija: Jaunieši 15+ un pieaugušie

Lūdzam ņemt vērā, ka pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana/filmēšana. Apmeklējot pasākuma norises vietu, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt fotografēts/filmēts un iegūtie foto/video materiāli var tikt izmantoti pasākuma publicitātes nolūkos.

NB! Aicinām apmeklētājus izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt pasākumu, ja Jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi (drudzis, klepus, elpas trūkums), kā arī ja Jums ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus.
Apmeklējot šo pasākumu, Jūs apliecināt, ka:
- ievērosiet visus Covid-19 izplatības ierobežošanai ieviestos drošības pasākumus, informācija par kuriem būs pieejama arī pasākuma norises vietā;
- respektēsiet pasākuma rīkotāju norādījumus norises vietā - par apmeklētāju plūsmas organizāciju, par higiēnas prasību ievērošanu, dezinfekcijas līdzekļu pieejamību u.c.

 

Ieteikt

Izpārdots
Pasākums ir noslēdzies
Biļešu cenas
3 €
  • nav pieejams

Pērkot biļetes internetā, tiek piemērota interneta veikala izmantošanas maksa. Lasīt šeit .

Iegādājoties biļetes tirdzniecības vietās, pakalpojuma maksa netiek piemērota. Tirdzniecības vietas