DZINTARS ČĪČA koncertā DZIESMAS MANAI MEITIŅAI

pirmdiena
2021. gada 8. marts, 19:00
Liepājas OC Rožu zāle

 Liepāja, Brīvības iela 39

Skatīt kartē Skatīt kartē
Šī pasākuma biļešu iegādes laiks ir beidzies
2021. gada pavasari Latvijā ar emocionālu koncertprogrammu "Dziesmas manai meitiņai" modinās tautā iemīļotais dziedātājs DZINTARS ČĪČA. Koncertu mūziķis velta savai divgadīgajai meitiņai Gabrielai. 
 
"Te nu ir atbilde uz daudzu klausītāju uzdoto jautājumu - kur biju pazudi. Pēdējos pāris gadus veltīju savai princesītei un dzīves lielākajai mīlestībai - meitai Gabrielai," atklāj dziedātājs. "Medijos par viņu gan ne vārda nestāstīšu, taču savos pavasara koncertos veidošu stāstu tieši par viņu." 
Koncerta "Dziesmas manai meitiņai" 1. daļā pianista Anatolija Livčas klavieru pavadībā Čīča izdziedās skaistākās latviešu un čigānu šūpuļdziesmas, savukārt 2. daļā skanēs visu laiku populārākās solista dziesmas - "Likteņlīnijas", "Vijolnieks", "Tu esi vasarā", "Dāvāja Māriņa" čigāniski u.c.
Koncerta producents, Dzintara Čīčas dziesmu autors un brālēns Kaspars Antess: "Dzintara koncertos arvien atrodam jaunas emocijas, jo solista dzīve ir dinamiska un viņš nebaidās būt patiess. Meita ir pilnībā mainījusi Dzintara emocionālo pasauli, un, šķiet, pat viņa balss tembrs ir kļuvis dziļāks un krāsaināks."
 
Koncertprogrammu organizē producentu grupa "Koncertu Paradīze" (tālr. 29438101).
 
 

Ieteikt

Izpārdots
Pasākums ir sācies
Biļešu cenas
15 €
  • pieejams
12 €
  • pieejams
10 €
  • pieejams

Pērkot biļetes internetā, tiek piemērota interneta veikala izmantošanas maksa. Lasīt šeit .

Iegādājoties biļetes tirdzniecības vietās, pakalpojuma maksa netiek piemērota. Tirdzniecības vietas