Grupas BIG AL & THE JOKERS 2020

Biļešu cenas no 10 €

Der zināt

Organizators:
Brig SIA

Jubilārs Uldis Ziediņš un grupa «Big Al & The Jokers» Siguldā.

 

Koncerta apraksts:

           Kā mēs visi zinām, sakarā ar Covid 19  šis gads visiem ir bijis neparasts. Pandēmija īpaši ir skārusi mākslas sfēru, un koncerti ir kļuvuši par patīkamiem un īpaši gaidītiem izņēmumiem cilvēku noslēgtajā dzīvē.

          Grupas “Big Al & The Joker” koncertdarbība nav bijusi izņēmums, un pēdējā pusgada laikā tā tika samazināta līdz dažām publiskām uzstāšanās reizēm ar ierobežotiem nosacījumiem.

           Neskatoties uz šī brīža koncertdarbības ierobežojumiem, rokenrola grupas mūziķu tradicionāli optimistiskais noskaņojums nav mainījies. Kolektīvs turpina periodiski uzstāties un  cenšas padarīt savu un klausītāju dzīvi daudzveidīgāku un optimistiskāku.

           Turpinot savas labākās tradīcijas, grupa "Big Al & The Jokers" rīko koncertu par godu trombonista Ulda Ziediņa jubilejai. Tā kā Uldis ir dzimis Siguldā, nolēmām koncertu rīkot tieši tur, skaistajā Siguldas koncertzālē “Baltais flīģelis”.

          Mūziķus nemulsina iespēja sarīkot koncertu mazinākai auditorijai, gluži pretēji, sagatavošanās norit vēl atbildīgāk, kas pastiprina vēlmi pārsteigt publiku ar atjaunotu repertuāru un sniegt klausītājiem divkārt pozitīvu noskaņojumu. 

          Neskatoties uz sarežģīto situāciju valsts robežšķērsošanas jautajumos, koncertā noteikti piedalīsies grupas neaizstājamais solists lietuviešu dziedātājs Aļģirdas Šuminskas.

Arī šoreiz neiztiksim bez pārsteigumiem.

         Gaidīsim Jūs pozitīvā noskaņojumā uz grupas “Big Al & The Jokers” koncertu brīnišķīgi rudenīgajā Siguldā 2020.gada 14.novembrī pl. 18:00.

 

Biļetes iespējams iegādāties “Biļešu paradīze” kasēs, internetā: https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/84985

 

Organizators: SIA “BRIG”
 www.jokers.lv    

 


 

 

Ieteikt

Izpārdots
Pasākums ir sācies
Biļešu cenas
20 €
  • pieejams
15 €
  • nav pieejams
12 €
  • mazāk par 10
10 €
  • pieejams

Pērkot biļetes internetā, tiek piemērota interneta veikala izmantošanas maksa. Lasīt šeit .

Iegādājoties biļetes tirdzniecības vietās, pakalpojuma maksa netiek piemērota. Tirdzniecības vietas