SPĀNIJA. MASKATS. PERPETUUM RITMICO.

trešdiena
2020. gada 28. oktobris, 19:00
ULBROKAS PĒRLE, Kultūras centrs

 Ulbroka, Institūta iela 3

Šī pasākuma biļešu iegādes laiks ir beidzies
Šī pasākuma biļešu iegādes laiks ir beidzies

Der zināt

SPĀNIJA. MASKATS. PERPETUUM RITMICO.

Jaunais kultūras centrs “Ulbrokas Pērle” aicina ikvienu doties muzikālā ceļojumā uz kontrastiem bagāto zemi – Spāniju. Temperamentīgos Spānijas mūzikas ritmus “Ulbrokas Pērlē” ieskandinās profesionālais, pastāvīgi koncertējošais sitaminstrumentu ansamblis “Perpetuum Ritmico”. Koncerta programma veidota, iedvesmojoties no spāņu leģendārā ģitārista Pako de Lučia (Paco de Lucia) daiļrades. Koncertā tiks atskaņots viens no slavenākajiem komponista opusiem "Zyryab", kas ir veltījums Arābu izcelsmes Filozofam un mūziķim, kurš iepazīstināja pasauli ar instrumentu, ko šodien mēs atpazīstam kā flamenko ģitāru.
“Perpetuum Ritmico” ar patiesu aizrautību izpilda un aranžē citu izcilu sitaminstrumentālistu mūziku un šoreiz jaunā skanējumā izpildīs franču izcilā sitaminstrumentālista un pedagoga Emmanuela Sežarnē (Sejourne) skaņdarbu "Calienta". Koncertā izskanēs arī Astora Pjacollas un Žorža Bizē mūzika, šoreiz pārfrāzēta flamenko ritmos.
Klausītājiem būs iespēja dzirdēt Artura Maskata simfonisko skaņdarbu "Tango", kura pārlikumu sitaminstrumentiem veidojuši paši “Perpetuum Ritmico” mūziķi.
Skanēs arī tieši šai koncertprogrammai īpaši radītas oriģinālkompozīcijas - "Bueno" un "Hispanico", kuru autors ir ansambļa dalībnieks Ernests Mediņš. “Perpetuum Ritmico” koncerta ietvaros sola arī dažādus muzikālus pārsteigumus.

 

Ieteikt

Izpārdots
Pasākums ir noslēdzies
Biļešu cenas
10 €
  • pieejams

Pērkot biļetes internetā, tiek piemērota interneta veikala izmantošanas maksa. Lasīt šeit .

Iegādājoties biļetes tirdzniecības vietās, pakalpojuma maksa netiek piemērota. Tirdzniecības vietas