Der zināt
Organizators:
Stage Fiesta, SIA
Bezmaksas ieeja bērniem:
Nav paredzēta
Piezīmes:
Biļete nepieciešama katram apmeklētājam no 2 gadu vecuma

Misterybubbles / Maģisko burbuļu triku izrāde

sestdiena
2020. gada 5. decembris, 16:00
Ludzas Tautas Nams

 Ludza, Stacijas iela 41

Skatīt kartē Skatīt kartē
Biļešu cenas no 11 €

Der zināt

Organizators:
Stage Fiesta, SIA
Bezmaksas ieeja bērniem:
Nav paredzēta
Piezīmes:
Biļete nepieciešama katram apmeklētājam no 2 gadu vecuma

Maģisko burbuļu triku izrāde “Mistery Bubbles”
(šovs bērniem un ģimenēm)

Burbuļu iluzionists, neona istaba, dūmu specefekti, burbuļu triki, animatori, vakara vadītājs ar rotaļām un diskotēku noslēgumā!
Beidzot arī Latvijā vēl neredzētā šovā vērosim pasaules klases burbuļu trikus, iluzionista Robert Valdman izpildījumā, kurš priecējis apmeklētājus visā pasaulē.

Katrai bērnu biļetei līdzi DĀVANIŅA – komplekts ar profesionālu burbuļu rīku un šķidruma koncentrātu 2,5 litriem burbuļu. Dāvaniņa skaistā dāvanas iepakojumā. Uzreiz pēc izrādes varēsiet pilnveidot burbuļu veidošanas mākslu arī mājās un pārsteigt kaimiņus ar neredzētiem lielo burbuļu priekiem. Dāvaniņas izsniedz pie ieejas pirms izrādes. Biļetes nopērkamas internetā www.bilesuparadize.lv un tās tirdzniecības vietās/kasēs. Biļetes cena bērniem no 11-15 eiro (komplektā burbuļu DĀVANIŅA 15 eur vērtībā ). Vecākiem vai pavadoņiem 6-10 eur. Izvēloties vecāku vai pavadoņa biļeti ar atlaidi, dāvaniņa netiek pievienota.Ja vēlaties saņemt dāvaniņu, Jums jāiegādājas bērnu biļete.

Biļetes būs nopērkamas arī uz vietas, par vietu pieejamību zvanīt - 28600213

Pasākumā skatītāji varēs nofotografēties īpašā neona foto darbnīcā, kura tiks aprīkota ar speciālājām UV gaismām, lai bildes būtu īpaši košas un jautras.

Gaismas un dūmu specefekti padarīs izrādi aizraujošu gan lieliem, gan maziem. Izrādes noslēgumā ballīte balonos.(ballīte aizstāta ar citām aktivitātēm no sēdvietām, sakarā ar ierobežojumiem)

Uz vietas būs pieejams burbuļu veikaliņš, kurā varēs iegādāties citus burbuļu rīkus lielo burbuļu priekiem no www.ziepjuburbuli.lv

Durvis uz pasākumu vērs vaļā jau stundu pirms izrādēs, lai varētu ieņemt sēdvietas. Izrādes ilgums - viena stunda un trīsdesmit minūtes.
____________________

Biļešu skaits ļoti ierobežotā daudzumā! Pasākums tiek rīkots ievērojot drošu distanci starp sēdvietām un 50% ietilpību zālē.

Bērni līdz 1 gadam (ieskaitot) vecāku uzraudzībā, neaizņemot papildu vietu – tiek ielaisti bezmaksas. Vecākam jāpērk biļete.

______

 Pasākumi notiek atbilstoši Covid-19 jaunajiem ierobežojumiem par distancēšanos, līdz ar to uztraukumam nav pamata. Vecākiem līdzi jābūt maskai, bērniem sākot no 13 gadiem. Sēdvietas tiek personalizētas un izvietotas likumā noteiktajā attālumā.  Visi pasākumi norisinās pēc paredzētā kalendārā un izmaiņu nav. Izrādes atcelšanas un arī pārcelšanas gadījumā, nauda tiek atgriezta 2 darba dienu laikā pēc saziņas ar pasākuma organizatoru. Pārcelšanas gadījumā, biļetes derīgas uz jauno izrādes laiku un ir iespēja arī tās samainīt uz citas pilsētas izrādi.

 

 

Ieteikt

Bērna biļete - 15 EUR (iekļauta dāvana 15 EUR vērtībā). Vecākam vai pavadonim - 10 EUR (bez dāvanas). Vecākam vai pavadonim iespējams pirkt bez atlaides bērnu biļeti ar iekļautu dāvanu 15 EUR vērtībā.

Pērkot biļetes internetā, tiek piemērota interneta veikala izmantošanas maksa. Lasīt šeit .

Iegādājoties biļetes tirdzniecības vietās, pakalpojuma maksa netiek piemērota. Tirdzniecības vietas