ANNAS DRIBAS debijas albuma prezentācijas koncerts ES IEMĪLĒJOS

piektdiena
2021. gada 8. janvāris, 18:00
Krustpils kultūras nams

 Jēkabpils, Rīgas ielā 210/212

Skatīt kartē Skatīt kartē
Biļešu cenas no 13 €

Der zināt

Organizators:
A & A Inc., SIA

ANNAS DRIBAS debijas albuma prezentācijas KONCERTS “ES IEMĪLĒJOS” !
Piedāvājam jums krāšņu programmu kura ir veltīta ANNAS DRIBAS debijas albūma izdošanai! Šovs ir veidots ar dzīvās mūzikas pavadošo sastāvu – “IMPERIAL BAND”, profesionāliem dejotājiem, dekorācijām, gaismām un krāšņiem tērpiem!
Galvenajās lomās: Apburošā dziedātāja, dejotāja un dziesmu autore Anna Dribas(vokāls), koncerta viesmākslinieks: Latviešu dziedātājs un policists – NIKOLAJS PUZIKOVS, Riču ģimenes talants – AGRIS RIČS (akustiskā ģitāra, vokāls)
Pavadošais sastāvs: Andrejs Šmeļovs (bungas), Jekaterina Dribas - Jakušenoka (klavieres), Artūrs Kutepovs (elektroģitāra, akustiskā ģitāra), Oļegs Grišins (bass).
Pasaules bellydance laureāte un deju studijas “Just dance” vadītāja un horeogrāfe - Julianna Maske-Rožkova un talantīgā dejotāja, horeogrāfe, Miss Elégance uzvārētāja Tunīsijā - Alina Safronova.
Skanēs zelta dziesmas, kuras savu atsaucību jau ieņēma Latvijas Radio un Latvijas Sirdsdziesmas klausītāju sirdīs: ”Es iemīlējos”, “Mīļā mamma”, “Paldies tev draugs”, “Sapņu zeme”, kā arī jaunās kompozīcijas, kuras tika veidotas kopā ar armeņu, meksikāņu un lietuviešu autoriem. Koncerta repertuārā skanēs dziesmas latviešu, krievu un spāņu valodā.
Koncerta organizatori pateicās dizaineriem un šuvējiem par izveidotiem krāšņiem skatuves tērpiem! Šīs šovs neatsās Jūs vienaldzīgus. Līdz tikšanos!

*Bērniem līdz 12 g.v  ieieja bezmaksas.

 

Ieteikt

Izpārdots
Pasākums ir sācies
Biļešu cenas
16 €
  • pieejams
15 €
  • pieejams
13 €
  • pieejams

Pērkot biļetes internetā, tiek piemērota interneta veikala izmantošanas maksa. Lasīt šeit .

Iegādājoties biļetes tirdzniecības vietās, pakalpojuma maksa netiek piemērota. Tirdzniecības vietas