Vjačeslavs Mitrohins ar jaunu programmu un CD prezentāciju CEĻŠ UZ MĀJĀM

sestdiena
2021. gada 25. septembris, 19:00
Koncertzāle "Valmiera"

 Valmiera, Leona Paegles iela 10

Skatīt kartē Skatīt kartē
Biļešu cenas no 10 €

Der zināt

Organizators:
Studija M, SIA

Vjačeslavs Mitrohins ar koncertprogrammu un CD prezentāciju “Ceļš uz mājām” iepriecinās mūzikas cienītājus ar jaunu un modernu mūziku par mūsdienīgam tēmām un, protams, neatkārtojamā ģitārspēlēs maniere – tas viss būs dzirdams koncertā koncertzālē "VALMIERA" 08.05.2021.

"Jaunajā albumā apkopoto dziesmu tēma ir saistīta ar ceļu, ceļojumiem un kustību uz priekšu, tāpēc arī tāds nosaukums "Ceļš uz mājām" , kas ietver sevī dziļu domu par cilvēka dabisko gribu atgriezties tur, kur ir viņa saknes, uz savām mājām" , skaidro mākslinieks. 

Dažas dziesmas ir aranžētas pavisam neierasti no V.Mitrohina liriska stilā, kā, piemēram,dziesma “Laimes meklētajs”, kura klajā nāca pagājušā gada rudenī un skan jau daudzas Latvijas radiostācijas. Pat liriskas dziesmas V. Mitrohina izpildījumā iepriecinas ar jaudīgu ģitārskaņu, dažādu ģitārefektu izmantošanu un emocionālo dziedājumu. V.Mitrohins ir vienīgais mūziķis Latvijā, kurš perfekti izmatno savā koncertā neskaitamus ģitārefektus un modernās tehnoloģijas ģitārskanējumam, tieši tāpēc viņa koncertu trio skan kā vesels orķestris.

Virtuozais ģitārists Vjačeslavs Mitrohins ir ne tikai izcils izpildītājs, bet arī komponists. Sava mūža garumā viņš sacerēja ap simts kompozīcijām un uzrakstījis aranžējumus vairāk nekā 1000 dziesmām. Par spīti tam, ka Vjačeslavs izskatās pēc īsta rokera ar daudziem tetovējumiem, iekšēji viņš ir ļoti sirsnīgs cilvēks, kurš ļoti augsti vērtē mūzikas kvalitāti, pie tam nav svarīgi kāda žanra mūziku. Šīs albums patīkami pārsteigs mūzikas cienītājus, kuri ir pazīstami ar Vjačeslava Mitrohina profesionālo darbību. 

 

Ieteikt

Izpārdots
Pasākums ir sācies
Biļešu cenas
15 €
  • pieejams
13 €
  • pieejams
10 €
  • pieejams

Pērkot biļetes internetā, tiek piemērota interneta veikala izmantošanas maksa. Lasīt šeit .

Iegādājoties biļetes tirdzniecības vietās, pakalpojuma maksa netiek piemērota. Tirdzniecības vietas