Folkloras kopas VĒLAVA 20 gadu jubilejas koncerts KAS KAIŠ MAN NEDZIVOT

sestdiena
2021. gada 6. februāris, 14:00
Liepājas Latviešu biedrības nams

 Liepāja, Rožu Laukums 5/6

view_in_map view_in_map

Folkloras kopa "Vēlava" savu jubileju svinēs kopā ar bērnu deju kolektīvu “Krustiņi” un citām folkloras kopām no Liepājas, izceļot dažādu paaudžu saikni caur tautas dziesmām, dejām un rotaļām.

Rīko: Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs

Lūdzam ņemt vērā, ka pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana/filmēšana. Apmeklējot pasākuma norises vietu, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt fotografēts/filmēts un iegūtie foto/video materiāli var tikt izmantoti pasākuma publicitātes nolūkos.

NB! Aicinām apmeklētājus izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt pasākumu, ja Jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi (drudzis, klepus, elpas trūkums), kā arī ja Jums ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus.
Apmeklējot šo pasākumu, Jūs apliecināt, ka:
- ievērosiet visus Covid-19 izplatības ierobežošanai ieviestos drošības pasākumus, informācija par kuriem būs pieejama arī pasākuma norises vietā;
- respektēsiet pasākuma rīkotāju norādījumus norises vietā - par apmeklētāju plūsmas organizāciju, par higiēnas prasību ievērošanu, dezinfekcijas līdzekļu pieejamību u.c.

 

share_event

sold_out
event_has_started
ticket_prices
0 €
  • price_availability.available

web_fee_disclaimer read_here .

offline_fee_disclaimer box_offices