Der zināt
Organizators:
Zeit Hotel, SIA

Vokālā grupa Anima Solla

sestdiena
2020. gada 26. septembris, 18:00
ZEIT atpūtas komplekss

 Līgatne, Gaujas iela 4

Skatīt kartē Skatīt kartē
Biļešu cenas no 10 €

Der zināt

Organizators:
Zeit Hotel, SIA

26. septembrī pl. 18:00, Zeit Lielā zāle
Vokālā grupa ANIMA SOLLA ar koncertu “Es nezinu, kālabad”

Programmā: latviešu mūsdienu komponistu dziesmas un to aranžējumus (R.Pauls, V.Pūce, R.Dubra u.c.), kā arī latviešu tautasdziesmu apdares.

Koncerts “Es nezinu, kālabad” ir stāsts par latviešu sievietes mūžu – no atnākšanas līdz aiziešanai. Tajā iekļautas dziesmas ar Aspazijas vārdiem un mūsdienu dzejnieku tekstiem par sievietes pasauli, kā arī no bagātā latviešu tautasdziesmu pūra izvēlētas dziesmas, kas ataino latviešu sievietes dzīvi – no bērnības cauri jaunībai un pieaugšanai līdz briedumam un aiziešanai.


Vokālā grupa Anima Solla ir viens no vadošajiem Latvijas a cappella ansambļiem – trīskārtējs Vispārējo Latviešu Dziesmu un Deju svētku Lielās balvas ieguvējs vokālo ansambļu konkursā, Pasaules Koru Olimpiādes čempions Vokālo ansambļu kategorijā, 16-kārtējs dažādu starptautisku un nacionālu konkursu laureāts.
Sadarbojoties ar mūsdienu latviešu komponistiem, ir iestudētas vairākas koncetprogrammas – gan garīgā mūzika, gan latviešu oriģinālmūzika, gan tautasdziesmu apdares. Ierakstīti arī 5 kompaktdiski ar mūsdienu latviešu komponistu dziesmām, kas rakstītas īpaši Anima Solla balsīm.
Anima Solla ir koncertējusi Nīderlandē, Vācijā, Austrijā, Francijā, Somijā, Čehijā, Polijā, Dienvidkorejā un Austrālijā.
Ansamblī sešas dziedātājas – to vidū gan Latvijas augstskolu studentes, gan skolotājas, gan tulkotājas: Samanta Bernāte, Mārīte Junita Apsīte, Nora Vanaga, Alīna Feodorova, Baiba Kļaviņa un Anna Rudzīte.
Ansambli 1998.gadā dibinājusi un vada mūzikas pedagoģe un kordiriģente Mārīte Puriņa. M.Puriņa absolvējusi Jāzepa Vītola Latvijas Valsts konservatoriju (tagad – Jāz. Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija), pēc studiju beigšanas strādājusi par Latvijas Valsts akadēmiskā kora (tagad - valsts akadēmiskais koris “Latvija”) mākslinieci un mūzikas skolotāju. Šobrīd M. Puriņa ir Lielvārdes novada mūzikas un mākslas skolas direktore.

 

Ieteikt

Izpārdots
Pasākums ir sācies
Biļešu cenas
10 €
  • pieejams

Pērkot biļetes internetā, tiek piemērota interneta veikala izmantošanas maksa. Lasīt šeit .

Iegādājoties biļetes tirdzniecības vietās, pakalpojuma maksa netiek piemērota. Tirdzniecības vietas