Der zināt
Organizators:
LIEPĀJAS TEĀTRIS SIA
Pasākuma valoda:
Latviešu
Ieeja no:
30 minūtes pirms ekspedīcijas
Bezmaksas ieeja bērniem:
Nav paredzēta
Paredzēts priekš:
no 12 gadu vecuma
tiek izmantots stroboskops:

Literāri muzikāla ekspedīcija ORBĪTA. ČAKLAIS

sestdiena
2020. gada 19. septembris, 18:00
Liepājas teātris

 Liepāja, Teātra iela 4

Skatīt kartē Skatīt kartē
Šī pasākuma biļešu iegādes laiks ir beidzies
Šī pasākuma biļešu iegādes laiks ir beidzies

Der zināt

Organizators:
LIEPĀJAS TEĀTRIS SIA
Pasākuma valoda:
Latviešu
Ieeja no:
30 minūtes pirms ekspedīcijas
Bezmaksas ieeja bērniem:
Nav paredzēta
Paredzēts priekš:
no 12 gadu vecuma
tiek izmantots stroboskops:

LITERĀRI MUZIKĀLA EKSPEDĪCIJA

Sestdien, 19. septembrī, Liepājas teātrī notiks vēl nebijis pasākums – literāri muzikāla ekspedīcija "Orbīta. Čaklais". Šajā vakarā vairākos seansos (pirmais paredzēts pulksten 17:00) ekspedīcijas apmeklētāji Liepājas teātra jaunā aktierkursa studentu vadībā varēs viesoties dažādās Liepājas teātra telpās (arī tādās, kas ikdienā paliek apslēptas skatītāju acīm), baudot literārus un muzikālus notikumus.

"Māra Čaklā dzeja ir skanējusi vairākās manās koncertprogrammās – gan caur dažādu komponistu komponētām dziesmām, gan kā dzejas lasījumi. Šī dzejas un mūzikas performance ir tapusi, izmantojot lielākoties viņa pēdējos sarakstītos dzejoļus, kas pirmo reizi tika nopublicēti 2014. gadā dzejas grāmatā "Stikla saksofonists". Šo dzejoļu iniciēts ir arī muzikālais materiāls, ko radījuši mūziķi Roberts Dinters un Valdis Skarevičs. Izmantojot novatoriski skaniskus paņēmienus, viņi ir radījuši īpašu mūziku, kura, līdzdarbojoties Liepājas teātra gaismu un video māksliniekam Dainaram Albužim, ir kā audiovizuālā scenogrāfija Māra Čaklā dzejai. Taču tā būs tikai neliela daļa no visa, ko dzirdēsiet teātra ekspedīcijas laikā," par ieceri saka pasākuma idejas autore un dalībniece Karīna Tatarinova.

"Pavasarī Liepājas Radio teātrī ierakstījām raidījumu ar Andra Kupriša un Sergeja Timofejeva (tekstgrupa “Orbīta”) stāstiem topošo aktieru izpildījumā. Arī tos ekspedīcijas laikā būs iespējams noklausīties, tāpēc izvēlēts nosaukums – "Orbīta. Čaklais". Sākotnēji šo pasākumu bijām iecerējuši Muzeju naktī, bet notika tas, kas notika, un pasākums pārcēlās uz šo brīdi. Tā kā septembra vidū visā Latvijā notiek Dzejas dienas, laiks šādai ekspedīcijai liekas ļoti piemērots," viņa papildina.

Lai regulētu skatītāju plūsmu, ieejas biļešu skaits uz katru seansu ir ierobežots. Biļetes cena 1 personai 10 eiro. Biļetes nopērkamas arī Liepājas teātra un visās Biļešu paradīzes kasēs.

 

Ieteikt

Izpārdots
Pasākums ir noslēdzies
Biļešu cenas
10 €
  • mazāk par 10

Pērkot biļetes internetā, tiek piemērota interneta veikala izmantošanas maksa. Lasīt šeit .

Iegādājoties biļetes tirdzniecības vietās, pakalpojuma maksa netiek piemērota. Tirdzniecības vietas