MUZIKĀLĀS PASAKAS MAZAJIEM-Kaķu koncerts. 11:00 (KONCERTS TIKS PĀRCELTS)

pirmdiena
2020. gada 9. novembris, 11:00
Dzintaru koncertzāles Mazā zāle

 Jūrmala, Turaidas iela 1

Skatīt kartē Skatīt kartē
Šī pasākuma biļešu iegādes laiks ir beidzies
Šī pasākuma biļešu iegādes laiks ir beidzies

Der zināt

Uzmanību!

Saskaņā ar Ministru kabineta lēmumu par ārkārtas situācijas izsludināšanu valstī laika posmā līdz 6. decembrim, koncertu norise tiek pārtraukta.  Informācija par katra ārkārtas situācijas dēļ pārcelta pasākuma norises laiku tiks ievietota uzņēmuma mājas lapā pie katra pasākuma. Iegādātās biļetes būs derīgas.

Programmā: Kādā pagalmā satiekas kaķi. Kaķi ir tik dažādi- viens labi paēdis, spodrina savu kažoku, cits palicis bez mājām. Katram ir savs stāsts, - gan labāks, gan pavisam bēdīgs. Taču kaķi nolemj laiku pavadīt kopā, jo viņi visi taču pieder vienai lielai kaķu saimei, kurai jābūt draudzīgai. Tikai nav tik viegli izdomāt, ko kopīgu varētu iesākt. Bet pats labākais risinājums nāk pavisam negaidot.

Piedalās:

Vokālā grupa “Abaronin Ensemble”

Mazie Jūrmalas dejotāji

Jūrmalas mūzikas vidusskolas audzēkņi

Stāstniece Karina Bērziņa

Dzintaru koncertzālē koncerti norisinās īpaši drošos apstākļos

 

Šajos sarežģītajos apstākļos Dzintaru koncertzāles darbinieki īpaši rūpējas par visu klausītāju un mākslinieku drošību, sadarbībā ar Latvijas Slimību profilakses un kontroles centru ir ieviesti visstingrākie piesardzības pasākumi. Koncertzāles personāls ir īpaši sagatavots, lai rūpētos par apmeklētāju drošību. Pirms katra koncerta, starpbrīdī un pēc koncerta visas publiski pieejamās vietas tiek vēdinātas un dezinficētas. Publiskajā zonā ir pieejami roku dezinfekcijas līdzekļi un bezmaksas sejas maskas. Visiem koncertu apmeklētājiem ir personalizētas sēdvietas, ievērojot nepieciešamo distanci. 

 

Koncertzāles administrācija atgādina:

-         koncertzāles telpās, visa koncertzāles apmeklējuma laikā, obligāti jālieto sejas maskas un jāievēro 2 metru distance. Klausītājiem, kuri būs ieradušies bez sejas aizsargmaskām, koncertzāle nodrošinās vienreizlietojamās sejas maskas;

-         ja pirms koncerta apmeklējuma ir slikta pašsajūta, lūdzam palikt mājās;

-         apmeklētājiem ar paaugstinātu ķermeņa temperatūru ieeja koncertzāles telpās nav atļauta. 

Dzintaru koncertzāle visiem aicina ievērot visus piesardzības pasākumus, lai arī turpmāk mums būtu iespēja baudīt izcilus koncertus pasaulē atzītu mūziķu izpildījumā.

 

Ieteikt

Izpārdots
Pasākums ir noslēdzies
Biļešu cenas
8 €
  • nav pieejams

Pērkot biļetes internetā, tiek piemērota interneta veikala izmantošanas maksa. Lasīt šeit .

Iegādājoties biļetes tirdzniecības vietās, pakalpojuma maksa netiek piemērota. Tirdzniecības vietas