VIENMĒR GADALAIKI. Kremerata Baltica un Kristīne Balanas

sestdiena
2020. gada 3. oktobris, 19:00
Vidzemes koncertzāle CĒSIS

 Cēsis, Raunas iela 12

Skatīt kartē Skatīt kartē

 

Kristīne Balanas, vijole

Džeralds Bidva, vijole

Marija Fedotova, flauta

Orķestris Kremerata Baltica

Programmā: Antonio Vivaldi, Džakomo Pučīni, Gija Kančeli, Ennio Morikone, Sergejs Ahontovs

Virtuozā latviešu vijolniece Kristīne Balanas saspēlēsies ar Kremerata Baltica mūziķiem, kuri starp četriem iemīļotajiem Vivaldi koncertiem ievietos Ennio Morikones marginālijas, kas veltītas Antonio Vivaldi.

Koncerta solisti Kristīni Balanas laikraksts The Times raksturojis kā “žilbinoši virtuozu” mūziķi. Viņa ir viena no visstraujāk plaukstošajiem talantiem uz pasaules skatuvēm, prestižās Latvijas Lielās mūzikas balvas laureāte kategorijā “Gada jaunais mākslinieks”.

Solistes lomā Kristīne ir uzstājusies kopā ar Londonas filharmonisko orķestri, Bavārijas Radio simfonisko orķestri, Parīzes kamerorķestri (atskaņojuma vadītāja), RTÉ Nacionālo SO, Eiropas Savienības SO, “Maskavas solistiem” Jurija Bašmeta vadībā, Latvijas Nacionālo simfonisko orķestri, Polijas kamerfilharmonijas orķestri, Sinfonietta Rīga, Cardiff Sinfonietta, Sendajas filharmoniķiem un citiem, sadarbojoties ar tādiem diriģentiem kā Ainārs Rubiķis, Rorijs Makdonalds un Gads Kadošs.

Kā soliste Kristīne regulāri viesojas Latvijas Radio programmās, tāpat viņa ir uzstājusies BBC Radio 3 pārraidē In Tune un BBC One programmā The One Show un spēlējusi Pērsela zālē, Smitskvēras Svētā Jāņa un Kingspleisas koncertzālē.

Koncerta pirmajā daļā Pēterburgas slavenās flautistu dinastijas mūziķe Marija Fedotova kopā ar Kremerata Baltica un Giju Kančeli aicinās mūs ielūkoties bērnībā (Besuch In Der Kindheit), kā arī ukraiņu komponista Sergeja Ahuntova neobaroka smalkajā Pasakaljā. 

*Uz 18. aprīlī paredzēto koncertu “Vox Amoris. Māsas Skrides un Sinfonietta Rīga” iegādātās biļetes to īpašniekiem jāapmaina pret jaunām.

Ar koncerta apmeklētājiem, kuri biļetes iegādājušies Biļešu Paradīzes tīklā internetā, individuāli sazināsies Koncertzāles “Cēsis” pārstāvis, lai vienotos par sēdvietu uz pārceltā koncertu. Kad pircējs būs apstiprinājis savu izvēli, uz e-pastu tiks nosūtīta jauna biļete ar jauno koncerta norises datumu un laiku. Gadījumā, ja pārceltais koncerta datums nav piemērots vai neapmierina izmaiņas solistu sastāvā, nauda par biļetēm tiks atgriezta, to pārskaitot uz pircēja bankas kontu.

Apmeklētāji, kuri biļetes iegādājušies kādā no Biļešu Paradīzes kasēm vecās biļetes pret jaunām – uz pārcelto koncerta datumu – var apmainīt jebkurā Biļešu Paradīzes kasē. Gadījumā, ja pārceltais koncerta datums nav piemērots vai neapmierina izmaiņas solistu sastāvā, ir iespēja vērsties jebkurā Biļešu Paradīzes kasē un nauda par biļetēm tiks atgriezta.

 

 

Ieteikt

Izpārdots
Pasākums ir sācies
Biļešu cenas
25 €
  • pieejams
20 €
  • pieejams
18 €
  • pieejams
15 €
  • nav pieejams
12 €
  • nav pieejams

Pērkot biļetes internetā, tiek piemērota interneta veikala izmantošanas maksa. Lasīt šeit .

Iegādājoties biļetes tirdzniecības vietās, pakalpojuma maksa netiek piemērota. Tirdzniecības vietas