Der zināt
Organizators:
Art Forte SIA
Pasākuma Ilgums:
1 stunda bez starpbrīža
Bezmaksas ieeja bērniem:
Nav paredzēta
Paredzēts priekš:
no 7 gadu vecuma

ZELTA MASKA 2020/2021 / CACIKI IET UZ SKOLU, Izrāde bērniem Teātris “Subbota”, SanktpēterburgA

Biļešu cenas no 10 €

Der zināt

Organizators:
Art Forte SIA
Pasākuma Ilgums:
1 stunda bez starpbrīža
Bezmaksas ieeja bērniem:
Nav paredzēta
Paredzēts priekš:
no 7 gadu vecuma

Teātris «Subbota», Sanktpēterburga

CACIKI IET UZ SKOLU

Pēc Monijas Nilsones-Brenstrēmas stāsta motīviem

Tulkojis Aleksandrs Turevskis 

Režisore: Jūlija Kalandarišvili

Inscenējums: Alise Protasa

Aktieri: Staņislavs Djomins-Levijmans, Sofija Andrejeva 

Izrāde iekļauta 2019. gada Teātra balvas «Zelta Maska» long-list izlasē un 2019. gada festivāla «Zelta Maska» programmā «Maska Plus» 

Teātris «Subbota» jau kopš dzimšanas brīža tālajā 1969. gadā izpelnījies dedzīgu Sanktpēterburgas studentu un mākslinieciskās inteliģences interesi.  Eksperimentālais klubs, ko nodibināja Jurijs Smirnovs-Nesvickis, apvienoja jauniešus un iesaistīja teātra metrus – studijas jaunībai līdzi dzīvoja Kama Ginks, Aleksandrs Volodins, Jurijs Tolubejevs, Andrejs Mironovs, Pāvels Kadočņikovs, Mihails Švidkojs, radošās gaitas šeit sāka režisors Semjons Spivaks, komponists Grigorijs Gladkovs, aktieris Konstantīns Habenskis… Kļuvis par profesionālu repertuāra teātri, «Subbota» nav zaudējis savu personīgo balsi un īpašo gaisotni, kurā sadzīvo brīvas, uzticības pilnas attiecības ar skatītāju zāli un neslēpta teatralitāte. Kamerzālē Zveņigorodskas ielā pēdējā brīdī biļetes nenopirksi, un uz «Caciki» jo īpaši – šobrīd tā ir viena no populārākajām izrādēm visai ģimenei. 

…Nāksies aizmirst vieglās bērnu dienas. Septiņgadīgajiem sākas jauna dzīve: pirmā klase, pirmā skolotāja, pirmais labākais draugs, pirmais galvenais ienaidnieks, pirmā mīlestība… Pirmo grāmatiņu no sērijas par zēnu Caciki, kuru ekscentriskā Māmuļa nosaukusi sava mīļākā grieķu ēdiena vārdā, «Subbota» skatuves versijā izspēlē spožs jauno aktieru duets, kas veikli žonglē ar replikām un tēliem. Šīs jautrās un aizkustinošās izrādes varoņi grauj stereotipus par  «pieaugušu» un «bērnišķīgu» uzvedību un māca atrast izejas pat vissarežģītākajās situācijās – piemēram, kad apceļ nejauki skolasbiedri.

Ieteikt

Izpārdots
Pasākums ir sācies
Biļešu cenas
10 €
  • pieejams

Pērkot biļetes internetā, tiek piemērota interneta veikala izmantošanas maksa. Lasīt šeit .

Iegādājoties biļetes tirdzniecības vietās, pakalpojuma maksa netiek piemērota. Tirdzniecības vietas