“TAUTUMEITAS” jaunā, unikālā projektā VIVA LATVIJA! Koncerts / meistarklase / sarunu šovs

ceturtdiena
2020. gada 17. septembris, 20:00
Lielā ģilde

 Rīga, Amatu iela 6

Skatīt kartē
Šī pasākuma biļešu iegādes laiks ir beidzies
Šī pasākuma biļešu iegādes laiks ir beidzies

Der zināt

“TAUTUMEITAS” jaunā, unikālā projektā VIVA LATVIJA!

Koncerts / meistarklase / sarunu šovs (ilgums 1 stunda 10 minūtes)

17.septembrī plkst. 20.00 Lielajā ģildē uzstāsies etnomūzikas grupa „Tautumeitas”, kas sava interesantā muzikālā formāta dēļ ir iekarojusi neskaitāmu klausītāju sirdis ne tikai Latvijā, bet arī visā pasaulē.

Grupa dibināta 2015.gadā, tās sastāvā ir sešas profesionālas dziedātājas – Asnate Rancāne, Aurēlija Rancāne, Ilona Dzērve, Lauma Bērza, Laura Liepiņa un Laura Marta Līcīte. Apburošās meitenes izpilda tautasdziesmas un mūsdienu kompozīcijas latviešiem tradicionālajā daudzbalsības stilā. Maigā, taču jaudīgā dziedāšanas maniere valdzina ar balsu rezonansi un rada īpašas, prātā paliekošas emocijas.

Lai spilgtāk un tēlaināk izpaustu moderno “tautumeitu” domas un jūtas, mākslinieces a`cappella stilu papildina ar dažādiem mūzikas instrumentiem. Vairākas grupas dalībnieces ir studējušas etnomuzikoloģiju – grupas daiļradē ir jūtama dažādu zemju tautas mūzikas ietekme. Tembru dažādība, jaunas idejas un eklektiska mūzikā gaume, veiksmīgi apvienojoties, ir radījuši “Tautumeitu” unikālo skanējumu.

Grupas debijas albums ar tādu pašu nosaukumu “Tautumeitas” 2019.gadā ieguva Mūzikas ierakstu gada balvu “Zelta Mikrofons” kategorijā “Tautas vai pasaules mūzikas albums”. Savukārt, singls “Sadziedami” ieguva trešo vietu LR2 dziesmu aptaujā “Muzikālā banka”.

Šis būs viens no unikālajiem muzikālajiem pasākumiem, kas notiks „Ineses Galantes fonda” jaunā projekta VIVA LATVIJA! ietvaros. Muzikālā vakara gaitā dziedātājas no skatuves arī sarunāsies ar skatītājiem: atklās meistarības un panākumu noslēpumus, atbildēs uz klausītāju jautājumiem. Bet pasākuma vadītājs un moderators – sens Ineses Galantes fonda draugs, burvīgais Valters Krauze, skatītāju un dziedātāju dialogam piešķirs gan dinamismu, gan arī zināmu intrigu.

Koncerta īpašie viesi - spilgtākie konkursa “Ineses Galantes talanti 2020” dalībnieki.

Koncerts notiks, ņemot vērā spēkā esošos pulcēšanās ierobežojumus.

 

Ieteikt

Pasākums ir noslēdzies
Biļešu cenas
35 €
  • pieejams
30 €
  • pieejams
25 €
  • pieejams
20 €
  • pieejams

Pērkot biļetes internetā, tiek piemērota interneta veikala izmantošanas maksa. Lasīt šeit .

Iegādājoties biļetes tirdzniecības vietās, pakalpojuma maksa netiek piemērota. Tirdzniecības vietas