Der zināt
Organizators:
Saulkrastu kultūras centrs

SATIKŠANĀS SAULKRASTOS. KREMERATA BALTICA. Festivāla noslēguma koncerts

Šī pasākuma biļešu iegādes laiks ir beidzies
Šī pasākuma biļešu iegādes laiks ir beidzies

Der zināt

Saulkrasti aicina uz septīto kamermūzikas festivālu augustā ar nosaukumu Satikšanās Saulkrastos. Kamermūzikas festivāls Saulkrastos ir radoša darbnīca, kurā mūziķi un komponisti satiekas septīto gadu pēc kārtas, lai divu nedēļu garumā teju mājas muzicēšanas atmosfērā sagatavotu un klausītājiem piedāvātu īpašu kamermūzikas programmu. Īpaša festivāla vērtība ir jaundarbi, šogad pasaules pirmatskaņojumu festivālam velta ekstravagantais Latvijas komponists Platons Buravickis. Festivāla īpašie viesi ir klavieru kvartets Quadra, kas uzstāsies festivāla atklāšanas koncertā un kamerorķestris Kremerata Baltica.

Īpašs būs festivāla noslēguma koncerts 16. augustā plkst. 17.00 Saulkrastu kultūras namā Zvejniekciems, kad pirmoreiz saulkrastiešus un pilsētas viesus ar savu spēli priecēs kamerorķestris Kremerata Baltica, pie klavierēm vairākkārtējs konkursu laureāts, pianists Rihards Plešanovs. Programmā Pētera Vaska The Fruit of Silence un Filipa Glāsa Trešā simfonija stīgu orķestrim, kā arī Ludviga van Bēthovena Ceturtais klavierkoncerts, vēl viens veltījums diženā komponista apaļajai jubilejai. Tie, kuriem ierobežojumu dēļ nebūs iespēja šo koncertu vērot klātienē, to varēs izbaudīt pļaviņā pie k/n Zvejniekciems tiešraides translācijā uz āra ekrāna.

Mūzikas svētkus 2014. gadā dibināja vijolniece Magdalēna Geka.  Lai gan lielai daļai festivāla dalībnieku ikdiena noris dažādās pasaules koncertzālēs, joprojām nav mazinājusies vēlme priecēt saulkrastiešus un pilsētas viesus. Jau otro gadu festivāla mākslinieciskais vadītājs ir vijolnieks Konstantīns Paturskis, kamerorķestra Kremerata Baltica mūziķis.

Pasākums nav paredzēts bērniem līdz 7 gadu vecumam. Biļetes uz pasākumu jāiegādājas visiem apmeklētājiem, neatkarīgi no vecuma.

 

Ieteikt

Izpārdots
Pasākums ir noslēdzies
Biļešu cenas
20 €
  • pieejams

Pērkot biļetes internetā, tiek piemērota interneta veikala izmantošanas maksa. Lasīt šeit .

Iegādājoties biļetes tirdzniecības vietās, pakalpojuma maksa netiek piemērota. Tirdzniecības vietas