Der zināt
Organizators:
JM teātris, biedrība
Pasākuma valoda:
Latviešu

Uzzini vairāk

LEĢENDAS DZIMŠANA - R.Paula daiļrades sākums muzikālā vīzijā

Sakarā ar to, ka ļoti liela daļa  skatītāju, kuri iegādājušies biļetes,  nav vēl vakcinējušies, izrāde Cēsīs un Rojā tika pārcelta uz nākošo gadu 27.maijā 19.00 Rojas brīvdabas estrādē un 31.jūlijā 17.00 Cēsu Pils parka estrādē. Visas iegādātās biļetes derīgas.

 

Sekojiet , lūdzu, līdzi informācijai par citām izrādēm!  

 

Iedvesmas stāsts par Raimonda Paula jaunību šovasar uz brīvdabas skatuvēm

“Raimonds Pauls visos laikos ir bijis sava ceļa gājējs ar stingru mugurkaulu. Viņa spēja visu iedvesmot, pulcināt ap sevi māksliniekus un skatītājus ir apbrīnojama, un pat šajā laikā viņš rāda mums visiem piemēru.  Arī par to būs šis stāsts.” Gints Andžāns (Raimons Paula lomas atveidotājs). 

Brīvdabas koncertuzvedums uzburs skatītājiem laiku no Raimonda Paula pirmās radītās melodijas līdz pirmajiem lielajiem panākumiem.  

Izrādē atpazīsim  pirmos Raimonda Paula dziesmu izpildītājus - Valentīnu Butāni,  Margaritu Vilcāni, Edgaru Zveju, Ojāru Grīnbergu … , kā arī pasaules dziedātājus - Ellu Ficdžeraldi, Frenku Sinatru … Varēsim baudīt sen nedzirdētas, bet mīļas melodijas un pasaules hitus. Un, protams, tiksimies ar pašu Maestro viņa jaunībā. 

Izrāde ar mūzikla vērienu skatītājiem uzburs piecdesmito un sešdesmito gadu atmosfēru. Varēsim pasmaidīt par padomju dzīves kurioziem un paradoksiem, reizē izbaudot tā laika muzikālo burvību. Skatītājiem atmiņā tiks atsaukta Oktobra tilta celtniecība, zvejas traleri Atlantijas viļņos, pa radio skanošā un slāpētā “Amerikas Balss” un daudzi citi notikumi. Skatītājus priecēs arī Raimondam Paulam raksturīgais humors, ironija un pasaules redzējums.

Raimonda Paula savdabīgo piesitienu atdarinās izcilais pianists Anatolijs Livča.  Izrādei ir izveidota mūzikliem raksturīga horeogrāfija, kurā piedalīsies visi izrādes dalībnieki, vienlaikus, kļūstot gan par dziedātājiem, gan par restorāna un koncerta viesiem. Iedvesmojošais stāsts, brīvdabas koncerta atmosfēra un skaistās melodijas ir tas, ko šajā vasarā nedrīkst palaist garām! 

Piedalās : Gints Andžāns vai Mārtinš Egliens, Juris Jope, Ieva Sutugova, Aija Vītoliņa, Līga Kupča, Emīls Kivlenieks,  Kristaps Kiršteins, Artūrs Biķernieks. Piedalās izcili mūziķi - Anatolijs Livča (klavieres), Indriķis Veitners (klarnete, saksofons) , Viktors Veļičko (kontrabass), Mareks Logins (sitamie instrumenti). 

Hoerogrāfs un mākslinieciskais vadītājs – Jānis Putniņš. Tērpu māksliniece - Ilze Kaša, Izrādes idejas un tekstu autore – Elizabete Trumpe, izrādes dizaina autore - Māra Ulme

Producente - Laila Ilze Purmaliete

 Video:   https://www.facebook.com/TV3zinas/videos/698543670671021/UzpfSTEwMDAwMDg5MTIyNjc4NjoyNzUwNzIxMzc0OTY3NTQz/?q=melodijas%20sirds&epa=SEARCH_BOX

https://www.facebook.com/watch/?v=156744935757924&external_log_id=4343fa2d883f03684577f16c5fd62fe4&q=le%C4%A3endas%20dzim%C5%A1ana%20radio

 

Ieteikt

Biļešu cenas
10 €
  • pieejams

Pērkot biļetes internetā, tiek piemērota interneta veikala izmantošanas maksa. Lasīt šeit .

Iegādājoties biļetes tirdzniecības vietās, pakalpojuma maksa netiek piemērota. Tirdzniecības vietas